Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Getir Deyin Gelsin

Olcay Sert

Önerilen Mesajlar

geçen akşam sinema izleyelim dedik cips almaya dükkana gitmektense getir diye bi uygulamayı deneyelim dedik.

• velhasıl siparişi oluşturdum 23:45
  • Sipariş teslim edildi 23:52

ben bakkala gidip geleyim desem yok montu giyim yok şunu alim derken 5dk da anca evden çıkardım 5dk da gitmek etti sana 10dk

uygulamayı ve hizmet kalitesini çok beğendim fiyatlarda normal verdiği hizmete göre

iPhone için

https://itunes.apple.com/app/id995280265

Android için

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.getir

IMG_20160226_230057.jpg

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

2 dakika önce, Doğan Kurban said:

Herşeyi getiriyor mu? Veeee istediğimiz adrese göndertebiliyor muyuz. Aklımda yine hain planlar.

onu tam bilmiyom ama çoğu şey var

ben su, cips çeşitleri, sprite, fanta, maden suyu ve iki mocha aldım. 

uygulamayı indiriver belki yeni bişiler gelmiştir. ha bu araba bitaksi üyelerine ayrıca indirim varmış. kar lastiği almak yerine bi hafta bi taksiyle gezmeninde avantajı oldu getir ile alışverişte

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Şimdi, Olcay Sert said:

onu tam bilmiyom ama çoğu şey var

ben su, cips çeşitleri, sprite, fanta, maden suyu ve iki mocha aldım. 

uygulamayı indiriver belki yeni bişiler gelmiştir. ha bu araba bitaksi üyelerine ayrıca indirim varmış. kar lastiği almak yerine bi hafta bi taksiyle gezmeninde avantajı oldu getir ile alışverişte

Ha ha şimdi @Mert Yürüyen o kadar rejim yaptı etti zayıfladı. Ben sürekli ona akşam saatlerinde baklavaydı künefeydi göndermem mi. Bittin sen fit çocuk

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

5 saat önce, Serdar Eryürekli said:

Getir de getirelim. Getiir. :) Bunun benzerini burada bir markette yapıyor sanırım. İnternetten sipariş giryormuşsun getiriyorlarmış. Denemedik hiç.

burdan güzel fikirler çıkar :D

biTaksi gibi biBakkal ama yok bizim mahalledekiler bile anlatamam ben bu işi. stok tutmaktan güncellemekten olmaz.

@Özer Aksu böyle göstere göstere reklam yapılınca insanda antipati oluşuyo. viral olacak arkadaş kıyacan paraya anlaşacan senaristlerle metin yazarlarıyla sonra gör cümbüşü 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 2 yıl sonra...

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.