Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Kolayoto.com

Önerilen Mesajlar

Sipariş geçtim. Ödeme kısmında banka mesajı gönderilmedi direkt alıyor siparişi.

İlk mail siparişiniz alındı. 5 dakika sonra 2 mail geldi ve cep mesajı; siparişiniz hazır diğeri siparişiniz kargolandı diye.

UPS'den gönderi numarası alıp bu işlemi yapmışlar yani aslında gönderilme tam olarak gerçekleşmedi. Bakalım ne zaman yola çıkmış olacak ve doğru gelecek mi? Üretim tarihi en az (1215) olmalı.

Sipariş sonrası üretim bilgisi istedim, 2016 3.hafta (0316) diye telefon açtılar. İyi yani, sorun yok şuana kadar.

Alıntı

---Kargo hareketleri, kargo teslimatını takiben 8 saat içerisinde izlenebilir hale gelmektedir. Kargo takip numaranız oluştuysa, ancak henüz kargo hareketi gözükmüyorsa, lütfen birkaç saat içerisinde tekrar deneyiniz.

---Siparişinize ait faturanız, ürünlerinizden ayrı olarak adresinize postayla gönderilecektir.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.