Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Focus Mk3 MCA Far Değişimi Nasıl Yapılır? (2014 ve üzeri)

Yakup Ç. A.

Önerilen Mesajlar

1 dakika önce, Faruk Çelik said:

Gerçekten çok başarılı ve güzel olmuş. Acaba farları nereden ve (özel değilse) kaç tl. temin ettiniz.

Farların hikayesi burada: 

Tanesi ortalama 800 tl - şahsuvaroğlu

Parça kodu vs içeriklerde mevcut.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

30 dakika önce, Yakup Çağatay said:

İlk mesaja bir video ve 2 fotoğraf ekledim. İşlemleri ids ile sorunsuz hallettik. Kesme-biçme pin değiştirme vs yapılmadı.

Makale de düzenlendi :) 

Yakup Bey, heyecanla takip ettiğim bir konuydu ve halletmiş olmanıza çok sevindim, elinize sağlık. Şu halde yetkili serviste aktifleştirebiliyor olmamız gerekiyor değil mi? Hemen bütçe ayırmam lazım :) Elinize sağlık

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 2 hafta sonra...

Önce biraz itiraf: Sabah görgüsüzlük yaptım :) Az yağış vardı otomatik farlar yanmıştı. ben bostancıdan kartal yönüne gidiyordum karşı yönden gelen araçlar trafikte takılmıştı. En anlı şanlıların (yeni XC90 dahil) farları kapalı LEDleri açıktı. Ulan alayınızı dedim farları kapadım böylece LEDlerim yanarak arzı endam eyledim :D:D

Zaten bunun far sensörü devreye girmeye fazla heyecanlı 

Neyse 15 günlük deneyimim,  bu farların aynı H7 ampullerle aydınlatma performansının stok farlara göre azcık daha iyi olduğu yönünde . Ne bileyim öyle gibi geldi bana ... Bilmiyorum pis-kolojik mi ?

Farlara bakmadım ama fırları sökmeden ampul değiştirebiliyor muyum  . %120-130 bir ampul alıp takayım diyorum. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 8 ay sonra...
  • Yakup Ç. A., başlığı Focus Mk3 MCA Far Değişimi Nasıl Yapılır? (2014 ve üzeri) olarak değiştirdi

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.