Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Focus Mk3 MCA Far Değişimi Nasıl Yapılır? (2014 ve üzeri)

Yakup Ç. A.

Önerilen Mesajlar

19 dakika önce, Doğan Kurban said:

Ya konu başlığına MCA eklesen mi? mk3 lerin mca ve bizimki far farklı diye şiiittim

Benim araçta 2015 makyajlı focus 1.6tdci titanyum. 

Saygılar...

this HTML class. Value is [url=http://hizlires

Faruk Çelik tarafından düzenlendi
resim
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

1 dakika önce, Doğan Kurban said:

Sökülmesi de farklı bence ama neyse sen öyle diyorsan öyledir. Far diyince gözlerim parlıyor hala.

Nice ben öyle diyorsam öyle canım, 2 tane vida yok mu? sağında solunda. 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Şimdi, Yakup Çağatay said:

Nice ben öyle diyorsam öyle canım, 2 tane vida yok mu? sağında solunda. 

Alttaki tırnakları farklı bea. Mca iç kısımdan öne doğru çekilerek çıkıyor. Bizimki çamurluktaki tırnaktan kurtarılıp sökülüyor. Aslında bir haftasonu park ampülü uzun kısa ampüller sinyal ampülü ve bixenon farlarda ampül değiştirme videoları hazırlayımda konu olsun yardımcı olur üyelere. Eski konulardaki ayrıntılı değil o kadar.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• Yakup Ç. A., başlığı Focus Mk3 Mca far Değişimi Nasıl Yapılır? (2014 ve üzeri) olarak değiştirdi
1 dakika önce, Yakup Çağatay said:

Yine bir 'kerpeten ile laf alma' olayını izlemiş oldunuz sayın seyirciler :)

Teşekkürler.

Hani nerde yav. f3 farları farklı sökülüyor işte özeti bu. makyajlı kasaların farları iç ızgara tarafındaki vida kısmından öne doğru çekilerek çıkıyor. Ama makyajsızda ön ızgaranın kenarı bu şekilde çıkmasını engelliyor. O yüzden çamurluk tarafındaki vidanın orada tırnaktan kurtarıp biraz öne doğru çekip yukarı kaldırarak çıkıyor. Farklı yani. Bunu demek istiyorum.  Bu başlığı genişletelim istersen f3 ü iki araçta değişimi yaparak açıklayalım.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

2 dakika önce, Yakup Çağatay said:

İlk mesaja bir video ve 2 fotoğraf ekledim. İşlemleri ids ile sorunsuz hallettik. Kesme-biçme pin değiştirme vs yapılmadı.

Makale de düzenlendi :) 

Çok teşekkürler. Eline ayağına sağlık. 

@Kaan Yagizer ve gıyabında Savaş Ustaya da çok teşekkürler. 

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• Yakup Ç. A., başlığı Focus Mk3 MCA Far Değişimi Nasıl Yapılır? (2014 ve üzeri) olarak değiştirdi

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.