Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

• 0

Geniş Ekran Gösterge Ve Sony Müzik Sistemi Hk

Furkan Çiçek

Soru

Merhabalar,

Az evel Ankara'da bir firma ile görüştüm. Dizel geniş ekran orjinal çıkma için 800 TL fiyat verdiler. Ayrıca, Sony teyp ve konsolu içinse 1.000 tl fiyat aldım.

Benim aklıma takılan, sony teybin üstünde ki navigasyon seçeneği olmasına rağmen telefonda ki arkadaşın o mobil navigasyon normal çalışmaz dedi. Daha önce kart takılarak çalıştırıldığını bu forumda okumuştum, telefonda bahsettim ama olmaz dedi. Ayrıca, otomatik parkı devre dışı bırakır mı onu da öğrenemedim. Stye X üzerin de ki teypten daha mı kaliteli bir ses çıkışı var bu ürünün? Navigasyonu kullanabilirmiyim? Son olarak da fiyatlar nasıl :))

Teyp ekran

http://www.fordyedekleri.com/img/uploads/products/yeni-focus-3146/b1.jpgb1.jpg

Gösterge Paneli;

b1.jpg

Bu panelde ki KM değiştirilebiliyor değil mi?

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Önerilen Mesajlar

• 0

Km düşürülemez ancak yükseltilebilir IDS cihazı ile.

Normalde Sony ve navi ekranı farklı iki üründür. Satıcıda bulunan ekran ve çerçeve TR üretimi için standart ürünlerdir ki navili değildir.

Fiyatları da hayli yüksek bence.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Fiyatlar bir hayli yüksek ekranı daha önce 400 civarı bulabiliyorduk şimdi kara borsaya düşmüş kim ne tutturursa. Gösterge km yasal olmayan yollarla düşürülüyor 100 tl gibi bir rakama ancak yasal değil. Sony için ekran üzerinde sd kart girişi varsa navi bu kart temin edilerek kullanılabilir. Kaliteli ses için hoparlorlerinde degismesi gerekir sadece panel görüntüde ibarettir. Otomatik park gibi özellikleri kullanabilirsiniz

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

fotoğraftaki ekran için anten ve kartla navigasyon çalışır yazıldığı gibi ancak fotoğraftaki ekranı göndermeyebilirler, o fotoğrafı kendilerinin çektiğini sanmıyorum, zaten oradaki uygulamada sonradan yapılmış ekran navigasyonlu ama panel değil.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0
10 saat önce, Ozan Kar said:

fotoğraftaki ekran için anten ve kartla navigasyon çalışır yazıldığı gibi ancak fotoğraftaki ekranı göndermeyebilirler, o fotoğrafı kendilerinin çektiğini sanmıyorum, zaten oradaki uygulamada sonradan yapılmış ekran navigasyonlu ama panel değil.

+1 yarın yıldız sanayide olucam bakınıyım uygun fiyatlı olursa yazarım buraya :) navili ekran bulunur + navi kart zor kısım +sony navili tuşlu aramak lazım +geniş ekranlı göstergeye de bakayım burdan bilgilendirme yaparım ... 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Bugün dolaştım yıldız sanayii 

navili ekran bir yerde var fakat bir kaç tane ufak toplu iğne başı gibi darbeler var 1-2 yerinde rakamları 600 tl gibi söylenen navili sony panel çerçeve tuş takımı malesef yok çerçeve hariç normal sony tuş takımlarına 750 tl gibi rakamlar isteniyor geniş ekran kadran bildiğimiz kara borsa olmuş ağzını açan 750 den açıyor ...50-100 tl gibi aşşağı inebilirler sıkı pazarlıkla .... 

Aradığımı bulamadım ama gezmeye devam çoğu yere haber bıraktım ...inşallah bulurum :)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Bende bugun telefonla aradım cogu yerı fiyatlar 500-750 arası. Sadece bir yer kargo dahil KM yide ayarlayacak (şuanki eski tip göstergedeki rakama) şekilde 500 tl dedi. Ama bana çok geldi yine. Bende beklemeye karar verdim. En kötü yurt dışı bidahaki ay alırım diye düşünüyorum. %00 tl denılenın resımlerini aldım temiz gözüküyor.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Daha önce bir motor modifiyesi yapayım dedim, öyle şeyler yazdınız ki hevesim kursağımda kaldı vazgeçtim.
Şimdi de bu resimdekilerden vazgeçtim :( (Tabi işin şakası, 2 dir hodozlama dalmaktan kurtuluyorum :) )

Serkan hocam, bulabilirsen forumda paylaşırsan sevinirim. Sorduğun yerlere 2 tane lazım diye sorarsan daha iyi olur hatta :D

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Bu parçalar içinde en önemli 2 parça sony navili tuş takımı ve çerçevesi diğerleri bulunur :) bu iki parçayı ele geçşrmeden diğerlerini almamak lazım bence :)

Serkan Karakoca tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0
On 06.03.2016 at 12:45, Furkan Çiçek said:

Tabi benim konsol komple eski tip. Tuş takımı, üst ekran yeri falan komple değişcek :/ 

BU iş için az buçuk araştırma halindeyim şuan.

Ekran 250tl

5" çerçeve 350tl

Tuş takımı orj sony kullanılabiliyor

Navi kartı ebayden alınabilir.

Gps antep 75 tl fakra soketiyle.

Geniş ekran dizel gösterge 450tl.

Eğer düşünürseniz satıcıyla görüşebilirim sizin için.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0
BU iş için az buçuk araştırma halindeyim şuan.

Ekran 250tl

5" çerçeve 350tl

Tuş takımı orj sony kullanılabiliyor

Navi kartı ebayden alınabilir.

Gps antep 75 tl fakra soketiyle.

Geniş ekran dizel gösterge 450tl.

Eğer düşünürseniz satıcıyla görüşebilirim sizin için.

[emoji15] [emoji15] [emoji15] benzin gösterge

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.