Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

2017 Civic Ve 2016 Nsx

Yakup Ç. A.

Önerilen Mesajlar

Ooo tüplü ve pahalı yollara dönmüş tekrar...  

100bin TL param olsa sanmıyorum ki aklıma tüplü bir araba almak gelsin. Düşünüyorum düşünüyorum mantıklı tek bir sebep bulamıyorum. 

Onuda geçtim bu fiyatı verebilecek bir insan neden lpg'yi tercih eder? Güç desen yok,tork desen o zaten yok. Sorsan fanboy'lar ''amaa sorunsuzz'' ''ama vtec!!'' diye atarlanırlar hemen. Her şey bir yana şu paralar verilip şu arabalar 3-5 aya apaçi styla olacak ya o konuya hiç girmek istemiyorum. 

Liste fiyatı 105.900 lira Tit 1.5Tdci Sunroof + BiXenon paketli Focus'un. Şu varken yanından geçmem yukarıdaki ucubenin 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 1 ay sonra...

Bugün tanıştık kendisiyle....Değişik bir araç,başka kelime gelmiyor aklıma

Yalıtım olayını halletmişler sanki

Şanzımanda iyileşmiş

C sınıfı için bir çok yer kaliteli hissi veriyor

Bagaj kocaman

Aynı performans hissi veren Chevrole cruzenin adı bukadar çıkmışken bu motorun halen böyle kullanılıyor olması düşündürücü:hmm:

Bakalım vergi olayı morel bozmazsa 1.5 turboluyu denemek lazım

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 3 ay sonra...

otomobildünyam civic 1.5 turbo RS yi test etmiş bayabi olumlu yorum yapmış, fiyatı uçuk kaçık olmasaydı iyiydi 109.900 tl cikmiş, yakıt sakin kullanımda 8 lt, performanslı kullanımda 11-12 lt yi görebiliyormuş.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 4 ay sonra...
  • 4 ay sonra...

Civic tekrar değerlendirmeye girdi ve 25 Eylül 2017 üretimi sonrası 5 yıldız olarak değerlendirildi.

Yolcu koruma ve yardımcı sistemlerde değişiklik yok. Çocuk koruma ve çocuk koltuğu yerleştirme opsiyonu geliştirilmiş.

euroncap-2017-honda-civic-reassessment-datasheet.pdf

Screen Shot 2017-11-29 at 12.39.31.png

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 2 ay sonra...

Civic sedan dizel bu hafta sonu satışa başlıyormuş 1.6 dizel 120 hp 300 tork fiyatı da donanımına göre 121 bin ve 130 bin tl miş ayrıca temmuz ayında zf9 ileri tam otomatik geliyormuş youtuber lar bu otomatik kombinasyonu çok merak ediyorlar.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Yalnız tam bi skandaldı ve üstü çok başarılı şekilde kapatıldı. Ve insanlar bu arabaları bu halde almaya devam ediyor ve göçük araba sahipleri de bu akıl almaz tamir yöntemini kabullenip Hondayı övüyorlar :D Bu bizim milletimize has bir durum mu yoksa tüm dünyadaki Hondacılar böyle bilmiyorum.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 4 ay sonra...

Kalibrasyonuna bağlı ama zf şanzımanın sağlamlığı da çalışma kalitesi de belli standartın altına düşmez zaten. Bu Honda'yı anlamak imkansız. 180 hp'lik performanslı modeline cvt koyuyorlar, performans iddiası olmayan dizel motora zf koyuyorlar. Bir değişikler yani. Malum, Rs versiyonu ilk çıktığında ciddi fiyat avantajına sahipti. Bu sebeple Gti, Cupra ve Fr sahibi bir sürü tanıdığım almak istedi. Sanal oran eklense de cvt şanzımanın hala o motora göre olmadığını düşünüp Honda'ya ' bari manuel getirin ' diye mail attılar. Ama işe yaramadı. Dizele değil de Rs'e Zf şanzıman koysalardı şuan sattıklarından çok daha fazla satarlardı.

Cenk Demirel tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

7 saat önce, Cenk Demirel yazdı:

Kalibrasyonuna bağlı ama zf şanzımanın sağlamlığı da çalışma kalitesi de belli standartın altına düşmez zaten. Bu Honda'yı anlamak imkansız. 180 hp'lik performanslı modeline cvt koyuyorlar, performans iddiası olmayan dizel motora zf koyuyorlar. Bir değişikler yani. Malum, Rs versiyonu ilk çıktığında ciddi fiyat avantajına sahipti. Bu sebeple Gti, Cupra ve Fr sahibi bir sürü tanıdığım almak istedi. Sanal oran eklense de cvt şanzımanın hala o motora göre olmadığını düşünüp Honda'ya ' bari manuel getirin ' diye mail attılar. Ama işe yaramadı. Dizele değil de Rs'e Zf şanzıman koysalardı şuan sattıklarından çok daha fazla satarlardı.

Biz bile alırdık ? 

• Haha 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.