Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

2017 Civic Ve 2016 Nsx

Yakup Ç. A.

Önerilen Mesajlar

Bir saat önce, Mert Yürüyen said:

@Tevfik why so serious? :smiley2k:

33 dakika önce, Yakup Çağatay said:

:tevfik: ne ara oldu bu kadar ya :blink::blink::blink:

Screen Shot 2016-03-03 at 23.16.29.png

yok bişi ya foruma hareket gelsin diye atarlanıyorum...:kıhkıh:

Aman sil şimdi o puanı gören birilerinin kalbine inmesin mümkünse 0 olsun puanım eksi bile olabilir...

Tevfik tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

10 saat önce, Mert Yürüyen said:

@Tevfik why so serious? :smiley2k:

Hakikaten...

İki takılalım dedim kardeşimin yüzü Civic'e benzedi (hani konu ile alakası olsun diye), bana ayar çekip duruyor.  

@Tevfik ayrı geçen yıllarda değişmişsin galiba sen. :blink: 

Cem Boneval tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

On 02.03.2016 at 22:55, Yakup Çağatay said:

Yoohh ya :)

Bizim mazda aşkı ferrari farlarından geliyor :D  Laf aramızda çocukken anneme söz verdim. Klasik bile olsa gözleri açılıp kapanan bir araba almam lazım :)))))))

CDS1033_2265_1.jpg.5b80d00936ce6fb4d5c98

Yakup çoçukluğumu canlandırdın beah.Ben doğduğumda türkiye de mazdanın çok sattığı zamanlar yani:kıhkıh: mazda yetkili servisimiz varmış.10 yaşına kadar hertürlü mazdaya bindim kurcaladım içine kustum(çoçukluk^_^).Bunun laciverti vardı annemde 34 kpa 08 plakalı resmen aşıktım arabaya.2000 yılı civarı satılmıştı artık enkazı çıktığından resmen oturup ağlamıştım.Hiç bir arabada olmayan özellikler bunda vardı çok başka arabaydı.

Hondaya gelince enteresan garip ve en azından basma kalıp arabaların dışında farklı... 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

9 saat önce, Cem Boneval said:

Hakikaten...

İki takılalım dedim kardeşimin yüzü Civic'e benzedi (hani konu ile alakası olsun diye), bana ayar çekip duruyor.  

@Tevfik ayrı geçen yıllarda değişmişsin galiba sen. :blink: 

Yok Doktorum ya asla size karşı gelemem bu forumdaki varlığınız ve size bakış açım yıllardır değişmedi aslada değişmez ama sanırım siz

birazcık iletilerinizde başkalarının beğenilerini hiçe sayan şekilde yazım şekliniz nedeniyle ters cümleler kurdum...Bakın yine söylüyorum bu

tip arabalar size farklı bana farklı gözükebilir ki ben onun peşinde değilim sadece algılarımız ne veriliyorsa onu güzel sanıyoruz oysaki bu tip arabalar ileride farklı değişikliklerin önünü açacaktır.Forumda bir sürü modifiye yapan kişiler var belkide hiç beğenmiyoruz ama yinede beğenmiş gibi yapıyoruz...Yoksa kim neyi beğenmiş ne almış ne satmış hayatım boyunca yüzünü görmediğim birkişinin tercihi yada zevki zerre umurumda değil ki keza bende onun umurunda değilim.Kim nasıl mutluysa öyle kabulumdur...Birde yancılarınız var trolleyen bakın beni eleştirmişiniz Bekir beğenmiş şimdi ben bunu nereye çekeyim sizi haklı bulduğu içinse sana ne kardeşim deme hakkım duyuyo eger iletinizde bana yandaşlık ettiyse ona teşekkür mü etmem lazım doguyor.....Onun için saçma bir buton oldu ki keza laf olsun torba dolsun şeklinde iletilerle sırf top five da yer almak için ileti çöplüğü yerine gerçekten kaliteli iletiler için bir şey düşünülmeli...yoksa 10000000 puanım olmuş ama bakkaldan ekmek alamamışım ne işime yarar saçmalık yani...

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

@Tevfik yyaa madmax bırak allahaşkına. Böyle abudik gubidik tasarımları beğenip siz yaşlısıniz  ben gencim diye kendini kandırma. Yaşın belli... 

Madem genclesmek istiyorsun hem de hondadan gidiyorsun al bunu gençleş :D 

Nc 750 dct. Hem naked, hem 750 cc paralel çift silindir motor (jazzdakinin ikiye bölünmüş hali) hem de çift kavrama otomatik şanzıman, bagajı bile var. :D:D

Honda-NC-750-S-red-side-view-wallpaper-1280x760-620x368.jpg

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Yok Doktorum ya asla size karşı gelemem bu forumdaki varlığınız ve size bakış açım yıllardır değişmedi aslada değişmez ama sanırım siz

birazcık iletilerinizde başkalarının beğenilerini hiçe sayan şekilde yazım şekliniz nedeniyle ters cümleler kurdum...Bakın yine söylüyorum bu

tip arabalar size farklı bana farklı gözükebilir ki ben onun peşinde değilim sadece algılarımız ne veriliyorsa onu güzel sanıyoruz oysaki bu tip arabalar ileride farklı değişikliklerin önünü açacaktır.Forumda bir sürü modifiye yapan kişiler var belkide hiç beğenmiyoruz ama yinede beğenmiş gibi yapıyoruz...Yoksa kim neyi beğenmiş ne almış ne satmış hayatım boyunca yüzünü görmediğim birkişinin tercihi yada zevki zerre umurumda değil ki keza bende onun umurunda değilim.Kim nasıl mutluysa öyle kabulumdur...Birde yancılarınız var trolleyen bakın beni eleştirmişiniz Bekir beğenmiş şimdi ben bunu nereye çekeyim sizi haklı bulduğu içinse sana ne kardeşim deme hakkım duyuyo eger iletinizde bana yandaşlık ettiyse ona teşekkür mü etmem lazım doguyor.....Onun için saçma bir buton oldu ki keza laf olsun torba dolsun şeklinde iletilerle sırf top five da yer almak için ileti çöplüğü yerine gerçekten kaliteli iletiler için bir şey düşünülmeli...yoksa 10000000 puanım olmuş ama bakkaldan ekmek alamamışım ne işime yarar saçmalık yani...

Aslında böyle polemiklere girmem, yine girmeyeceğim sadece merak edip süslediğiniz iltifatlı cümlelerle benimle ilgili merakınızı gidereyim ( sormuşsunuz ya) sizde bende vaktinde çok ileti üzerinden yazıştık hatta telefon görüşmeleri dahi yaptık, geçmişe dönük bir hukukumuz olduğu düşüncesi ile ( ne için beğendiğimi anlayacağınızı tahminle ) forumda herkese saygısı,yardımları ve abiliği ile bilinen kişinin paylaşımını sizide tanıdığım ( yada sandığım) için " yaw hakkaten niye böyle yazıyor ki Tevfik bey" Hocam iyi demiş, düşüncesi ile beğendim,

Yine söylüyorum forumlar, arabalar bahane hoşgörülü açık algılı dostlar edinmek gibisi yok, düşüncesindeyim,,,,,

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

3 saat önce, Bekir B. said:

Aslında böyle polemiklere girmem, yine girmeyeceğim sadece merak edip süslediğiniz iltifatlı cümlelerle benimle ilgili merakınızı gidereyim ( sormuşsunuz ya) sizde bende vaktinde çok ileti üzerinden yazıştık hatta telefon görüşmeleri dahi yaptık, geçmişe dönük bir hukukumuz olduğu düşüncesi ile ( ne için beğendiğimi anlayacağınızı tahminle ) forumda herkese saygısı,yardımları ve abiliği ile bilinen kişinin paylaşımını sizide tanıdığım ( yada sandığım) için " yaw hakkaten niye böyle yazıyor ki Tevfik bey" Hocam iyi demiş, düşüncesi ile beğendim,

Yine söylüyorum forumlar, arabalar bahane hoşgörülü açık algılı dostlar edinmek gibisi yok, düşüncesindeyim,,,,,

Neyse Cem Beyin iyilikleri ve dostlukları ve vermiş oldukları nedeniyle yazmş olduğu her iletiyi beğenme lüksüm yok...Kimseyede iltifat etmem neyse onu söylerim....Çünkü yaşım gereği kimseden bir beklentim yok...yani işim düşer de bir yardımı olur bahanesiyle de yanaşma dönemim yok...Onun için herkesin begenisi kendine bu konuda gereksiz uzadı yönetimden gereksiz iletilerin silinmesini talep ediyorum

13 saat önce, H. Cenk said:

@Tevfik yyaa madmax bırak allahaşkına. Böyle abudik gubidik tasarımları beğenip siz yaşlısıniz  ben gencim diye kendini kandırma. Yaşın belli... 

Madem genclesmek istiyorsun hem de hondadan gidiyorsun al bunu gençleş :D 

Nc 750 dct. Hem naked, hem 750 cc paralel çift silindir motor (jazzdakinin ikiye bölünmüş hali) hem de çift kavrama otomatik şanzıman, bagajı bile var. :D:D

Honda-NC-750-S-red-side-view-wallpaper-1280x760-620x368.jpg

Gencim bennnnnnnnnn ki...Doktorum ya çok güldürdünüz beni umarım cok mutlu geçer bu haftasonunuz...motorsiklet çok güzelde hala benim için korkutucu geliyor...Daja gecen hafta Aydında bir başhekim 41 yasında yazık motoruyla hayatını kaybetti okumuşsunuzdur.Yoksa bununla ilgilenen çok arkadaşım var ve Harley Davidson ve cafesi var Alsancakta geçerken çok imreniyorum...

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

5 dakika önce, Tevfik said:

Neyse Cem Beyin iyilikleri ve dostlukları ve vermiş oldukları nedeniyle yazmş olduğu her iletiyi beğenme lüksüm yok...Kimseyede iltifat etmem neyse onu söylerim....Çünkü yaşım gereği kimseden bir beklentim yok...yani işim düşer de bir yardımı olur bahanesiyle de yanaşma dönemim yok...Onun için herkesin begenisi kendine bu konuda gereksiz uzadı yönetimden gereksiz iletilerin silinmesini talep ediyorum

Gencim bennnnnnnnnn ki...Doktorum ya çok güldürdünüz beni umarım cok mutlu geçer bu haftasonunuz...motorsiklet çok güzelde hala benim için korkutucu geliyor...Daja gecen hafta Aydında bir başhekim 41 yasında yazık motoruyla hayatını kaybetti okumuşsunuzdur.Yoksa bununla ilgilenen çok arkadaşım var ve Harley Davidson ve cafesi var Alsancakta geçerken çok imreniyorum...

Nasıl yani gençken bu yönde mi yaşıyordunuz beyfendi :D 

Eski madmax'i beyinimizden siliyoruz, bitmiştir :D :bye::bye::bye:

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

3 dakika önce, Yakup Çağatay said:

Nasıl yani gençken bu yönde mi yaşıyordunuz beyfendi :D 

Eski madmax'i beyinimizden siliyoruz, bitmiştir :D :bye::bye::bye:

Teşekkür ederim canım olum...7 sinde neysem 70 indede öle olucagım..çizgim ve yolum diktir benim hatalı yada başkalarına yanlış ta gelse çünkü bu benim benim tercihim...Bulunduğum ortama göre şekil almam yada uyum sağlamam...Honda civic çok güzel işte alcam gelsin bi...size inat utanmadan arlanmadan binicem....:kıhkıh:

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

9 dakika önce, Tevfik said:

Teşekkür ederim canım olum...7 sinde neysem 70 indede öle olucagım..çizgim ve yolum diktir benim hatalı yada başkalarına yanlış ta gelse çünkü bu benim benim tercihim...Bulunduğum ortama göre şekil almam yada uyum sağlamam...Honda civic çok güzel işte alcam gelsin bi...size inat utanmadan arlanmadan binicem....:kıhkıh:

Onun fotoğraflarını görebilecek miyiz yoksa yine satışa çıkınca sadece ilanını mı? Ona göre heveslenelim :muha: 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

3 dakika önce, Yakup Çağatay said:

Onun fotoğraflarını görebilecek miyiz yoksa yine satışa çıkınca sadece ilanını mı? Ona göre heveslenelim :muha: 

olum be siliver gereksizleri gülelime video koydum oonuda hallediver.

Soktun aklıma mazdayı beynimi karıncalandırıyorsun sus.sus..bekliyelim şu sedan bi gelsin önce...

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

14 saat önce, H. Cenk said:

Başlık iyimiş bende yerimi alayım. Honda 750S dct seçiminde alttan alta giydirme var bence. :kıhkıh:  Acemi dede motoru o :) 

Motor dediğin hele naked ise şöyle birşey olur. Bakın bu da böcek gözlü ama güzel .

Bu Japonlar çok fazla Need For Speed oynuyor bence. :)

0000258_triumph-street-triple-r-abs_zpsn

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.