Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

2017 Civic Ve 2016 Nsx

Yakup Ç. A.

Önerilen Mesajlar

1 dakika önce, Tevfik said:

duymak istediğimde buydu zaten...Babaya ısındırma hareketleri bunlar...

Yoohh ya :)

Bizim mazda aşkı ferrari farlarından geliyor :D  Laf aramızda çocukken anneme söz verdim. Klasik bile olsa gözleri açılıp kapanan bir araba almam lazım :)))))))

CDS1033_2265_1.jpg.5b80d00936ce6fb4d5c98

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

1 dakika önce, Yakup Çağatay said:

Yoohh ya :)

Bizim mazda aşkı ferrari farlarından geliyor :D  Laf aramızda çocukken anneme söz verdim. Klasik bile olsa gözleri açılıp kapanan bir araba almam lazım :)))))))

CDS1033_2265_1.jpg.5b80d00936ce6fb4d5c98

peki ikinci el power sense en cok ne kadara paran olsa alırdın...ciddi soruyom

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

2 saat önce, Tevfik said:

kadınlarla illiyet bağı kurmanız ve aşağılamanız

Beğendirmek kaygısı ile yazmadım, hanımları aşağılamak gibi bir niyetim de olmaz zaten. 

Ancak ben bu araca baktığım zaman gerçek kişiliğinin dışında aşırı makyajlı ve frapan bir giysiye bürünmüş tuhaf bir araç görüyor ve neresinden baksam yakıştıramıyorum.

Civic sonuçta alt orta sınıfta kullanışlı ve ekonomik bir küçük aile otomobili değil mi?

Farklı bir hedef kitleye mi yöneliyorlar?
Nasıl bir müşteri profili hedefleniyor, sürüden ayrı dursun, farklılığı ile öne çıksın, ama içten içe ekonomik bir aile arabası olsun mu?

Sedanda bu kadar olmasa bile benzer frapanlık onda da var. 

Honda-Civic_Sedan_2016_800x600_wallpaper

Honda-Civic_Sedan_2016_800x600_wallpaper

Beğenen beğenir, bakalım oldukça başarısız seyreden satış rakamlarına bir faydası olacak mı. Beni hiç cezbetmediği ve etmeyeceği aşikar.

Ve ilk defa bir model bana "itici" geldi. Yoksa oturup çocukluğumu mu anlatsam?

Neyse dediğim gibi zevkler ve renkler...

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

https://honda.com.tr/honda/haberler/nacoty-odulu-civic-sedanin

ikimizinde iletileri burda görücez yaşayıp ömrümüz yeterse...

1 dakika önce, Mertcan Çelik said:

Şahine accent'e wide body kit yapılmış gibi bir şey olmuş bu. arkaya çift-4 egzos takarlar ama kışın sadece birinden buhar çıkar filan :zha: 

görücez o kapsonu çıkartmasında sana...hayatta en kolay şey nedir biliyormusun ELEŞTİRMEK...

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

2 dakika önce, Tevfik said:

biliyom tam tipim de zaten...kılıç gibi ikinci elleri cok pahalı ondan sordum...dizel gelirse belki benzinlisi ucuzlar diyorum sence

Abi sanmıyorum onun yeri ayrı olur diğerinin ayrı. Sonuçta bu vakte kadar benzili satıldı piyasası olmuştur az çok.

Gerçi geçen yıl toplam 1,000 adet satmış sadece :P 2014'de ise 800 :P Bunların 2.eli var mı ya :zha: 

Mazda Türkiye, Mazda'dan da butik. Güzelliği orada zaten

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Abi firmaları en çok ileri taşıyan şey de eleştiri. geri bildirim de bir eleştiri, incelemeler de bir eleştiri. en kolayı mıdır bilemem de en verimlisi de eleştiri. Fikrimiz değişir mi bilemem, ben focus 3 de ilk çıktığında çok çirkin buluyordum, satın aldığımızda da ilk 3-6 ay çirkin buldum da sonra sürüş zevkine bağımlı olunca taraflı görüşe mi başladım bilemem de ortalama bir görünüşte olduğunu düşünmeye başlamıştım.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

2 dakika önce, Tevfik said:

var 12 14 adet hahaha....onlarda sıfır al daha iyi dedirten fiyatlar...

Yaklaşık 10-15 bin tl kayıpları olmuş, ee daha ne olsun canım :yeah: 

75-80 arası verilebilir diyeceğim ama o fiyata 0 km'de focus dizel otomatik var be :P 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Şimdi, Mertcan Çelik said:

Abi firmaları en çok ileri taşıyan şey de eleştiri. geri bildirim de bir eleştiri, incelemeler de bir eleştiri. en kolayı mıdır bilemem de en verimlisi de eleştiri. Fikrimiz değişir mi bilemem, ben focus 3 de ilk çıktığında çok çirkin buluyordum, satın aldığımızda da ilk 3-6 ay çirkin buldum da sonra sürüş zevkine bağımlı olunca taraflı görüşe mi başladım bilemem de ortalama bir görünüşte olduğunu düşünmeye başlamıştım.

yukarıda anlattık işte algı ayarlarımız kabul etmiyor bu tip yenilikleri beyin hemen depodaki tüm araba resimleriyle eşleştirip error veriyor alışacaksınız bu tipteki arabaları görmeye diyorum...mondeoyu abartanlar vardı noldu heryer mondeomu kaynıyor peki bende eleştirmiştim bir numarası yok passat satar demiştim noldu yok işte tektük koca izmirde neden peki çokta güzeldi demekki olmadımı olmuyo...

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.