Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Focus St Fiyat Anketi Yapılır :)

Yakup Ç. A.

Focus ST Türkiye'de!  

106 üye oy kullandı

1. 1. Focus ST Kaç Lira Olur?

• 120-130 bin TL
      24
    • 130-140 bin TL
      14
    • 140-150 bin TL
      23
    • 150-160 bin TL
      16
    • 160+ bin TL
      28

Bu anket yeni oylara kapalıdır.

Önerilen Mesajlar

9 saat önce, Yakup Çağatay said:

Türkiye'de satılan 2.0 tdci pws mondeo'nun Almancası 39k euro. Türkçesi 180k tl. Benim hazırladığım tablo ile birebir.

ST orta paket 30k üst paket 33k euro. Bunlarında bizcesi yine tabloya göre 140k ile 153k arasında. 

Bunların hala üstünde olursa, öpücük.com :rocks:

26 dakika önce, H. Cenk said:

ne kadar romantik bir anket. 120 bin diye seçenek var :D

1.6nın dolusu 110a geliyor neredeyse. 

160+ işaretledim ama beklentim 175 civarıdır. 

Otosan geniş halk kitleleri STye binebilsin diye sübvanse mi edecek?

Abi sübvanse ederse 130-140 bandına iner :) 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

1 saat önce, Yakup Çağatay said:

Sen niye leon tdi yerine focus tdci aldın? Diye sorarlar :)

İkinci el değerlerini karşılaştırırsan arada olan fark dizeldekinden kat kat daha fazla olur. ki heleki modlamak isteyen biri söz konusuysa denenmiş onaylanmış kombinasyonlar için her türlü vag'ı seçer.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

7 dakika önce, Mertcan Çelik said:

İkinci el değerlerini karşılaştırırsan arada olan fark dizeldekinden kat kat daha fazla olur. ki heleki modlamak isteyen biri söz konusuysa denenmiş onaylanmış kombinasyonlar için her türlü vag'ı seçer.

Ama satışlar öyle söylemiyor. ST açık ara önde demekki her kesimin önceliği mod'lamak değil. Kaldıki 2.0 TSI zaten 290 ps daha neyi modlayacaksın? 

Gerçi bizde satılan CUPRA pahalı: 35.320 €

Dizel otomatik ST fiyatına.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

O kadar para verip düzde M3 geçemezsem içime oturur benim :kıhkıh:

Gerçi gidip ikinci el 328/428 alırım daha mantıklı ve eğlenceli olur da, hatta bi 40-50 kaat da karım olur 328 alırsam.

Satışlar derken TR piyasası için konuştum ben.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

28 dakika önce, Mertcan Çelik said:

O kadar para verip düzde M3 geçemezsem içime oturur benim :kıhkıh:

Gerçi gidip ikinci el 328/428 alırım daha mantıklı ve eğlenceli olur da, hatta bi 40-50 kaat da karım olur 328 alırsam.

Satışlar derken TR piyasası için konuştum ben.

Böyle fakir hesaplara girme, çıkamazsın :D Sıfır araba, sıfır arabadır. 2.el, 2.el'dir.

Mantık aramıyoruz ki ayrıca, mantık ararsan ayağını kessin güvenli gitsin yeter (bkz B sınıfı) diğer hepsi boşuna masraf.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

25 dakika önce, Yakup Çağatay said:

F.O. yüksek fiyat algısını bize vermiş :P 

Bize vermiş zaten de şurada 3-5 kişiyiz. Diğerleri kabul etmemiş bu fiyatı . O parayı vereceksem hyundai alırım diyor opel alırım diyor vw alırım diyor seat alıyor ama focus almıyor ;) 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

5 dakika önce, H. Cenk said:

Bize vermiş zaten de şurada 3-5 kişiyiz. Diğerleri kabul etmemiş bu fiyatı . O parayı vereceksem hyundai alırım diyor opel alırım diyor vw alırım diyor seat alıyor ama focus almıyor ;) 

Pek sanmıyorum. Mustang'a 400 veren Türkiye, buna da parayı verir :yeah: Şuan doğmamış çocuğa don biçiyoruz. F.O. hiç rakipleri gibi ülkeye uygun motorlu spor araba getiremediki :zha:  

Benim demek istediğim şey yukardaki anketin seyri... 160 üstü çok zor (sadece gırtlak) gözüktüğünü göstermeme rağmen 160 üstü önde gidiyor.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

1 dakika önce, Yakup Çağatay said:

Pek sanmıyorum. Mustang'a 400 veren Türkiye, buna da parayı verir :yeah: Şuan doğmamış çocuğa don biçiyoruz. F.O. hiç rakipleri gibi ülkeye uygun motorlu spor araba getiremediki :zha:  

Benim demek istediğim şey yukardaki anketin seyri... 160 üstü çok zor (sadece gırtlak) gözüktüğünü göstermeme rağmen 160 üstü önde gidiyor.

Tamam işte buradan kimse almayacak bunu belki 1 kişi alır. Buradakiler düşünüyor ki otosan kazıkçı buna en az bunu ister diyor.Gönlünden geçeni alabileceği rakamı falan söylemiyor. Benim tanıdığım Otosan bunu en az  bu paraya satacaktır diyor ;)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

4 dakika önce, H. Cenk said:

Tamam işte buradan kimse almayacak bunu belki 1 kişi alır. Buradakiler düşünüyor ki otosan kazıkçı buna en az bunu ister diyor.Gönlünden geçeni alabileceği rakamı falan söylemiyor. Benim tanıdığım Otosan bunu en az  bu paraya satacaktır diyor ;)

Bende onu dedim işte :D iyi empoze etmiş yüksek fiyatı. 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

18 dakika önce, H. Cenk said:

İyi empoze etmiş desek çok satılırdı. Millet almadığına göre sadece kazıkçı olarak adlandırlır bence. 

Ama diğer araçlar için F.O.'nun pahalı satmadığını biliyoruz :)Avrupa'da ne ise benzer oranda. (Dizelin genel pahalılığı dışında tabi)

O yüzden bana göre cevap 'göreceğiz'.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.