Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Focus St Fiyat Anketi Yapılır :)

Yakup Ç. A.

Focus ST Türkiye'de!  

106 üye oy kullandı

1. 1. Focus ST Kaç Lira Olur?

• 120-130 bin TL
      24
    • 130-140 bin TL
      14
    • 140-150 bin TL
      23
    • 150-160 bin TL
      16
    • 160+ bin TL
      28

Bu anket yeni oylara kapalıdır.

Önerilen Mesajlar

Anket yapalım bakalım :) RS'i çok konuştuk ama o hayal olacak gibi -ulaşması zor (240+ bin)-

Donanıma bağlı olarak ben 140-150 bin arası diyorum.Boşline gelmeyeceğini umarak minimum 140 bin tl.

5 seçenek ekledim, oylarsanız seviniriz anacım :yeah: 

Konuştuğumuz seçenek: 2.0 Ecoboost Manuel :) 

Dizel otomatik olursa (yine orta donanım) minimum 153 bin :yeah: 

vNZv5DY.jpg

Fiyat hesaplama tablosudur

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

2 saat önce, Özer Aksu said:

Yurtdışı fiyatı 35000 $ civarlarında yurdumuzda arabanın fiyatı kadar vergi alındığını düşünürsek 160 dan aşağı satılmaz düşüncesindeyim

O RS'dir hocam ne yaptın yüreğime indiriyordun :) ST ABD'de 25k dolar civarında.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

1 dakika önce, Özer Aksu said:

10.000 $ için birbirimizi uzmeye değmez ? türkiyede vergilendirmenin ne kadar adaletsiz ve insafsız olduğunu biliyoruz. 

:D Bu ara her duyduğum fiyata şaşırıyorum da ondan öyle oldu. Alacakmışım gibi heyecanlandım.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Türkiye'de satılan 2.0 tdci pws mondeo'nun Almancası 39k euro. Türkçesi 180k tl. Benim hazırladığım tablo ile birebir.

ST orta paket 30k üst paket 33k euro. Bunlarında bizcesi yine tabloya göre 140k ile 153k arasında. 

Bunların hala üstünde olursa, öpücük.com :rocks:

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bak yine laf yerini buldu, yurtdışında kamyoncuların içtiği viskiye burada kamyon parası veriyoruz :)

Memlekette kuzu kuzu ödeyelim vergimizi. Hiiiç gıkımızı çıkarmayalım. 

Brent Petrol fiyatları düşüyor, 2004-2005 deki seviyelere, biz halen aynı parayı ödeyelim.

Ben şahsen altı üstü bir focusa 150-200 bin arası bir rakam ödersem kahrımdan gaza basmadan ölürüm. Şayet kolay kazanmıyorum, kolay kolayda harcamam/harcayamam.

Servet Özkan tarafından düzenlendi
  • Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

160+

sonuçta spor araba ya, 200 altına eğlenceli bir şey. gerçi golf r varken kim niye bunu alsın bilemiyorum.

gerçi leon cupra varken yine alınmaz TR şartlarında.

Leon Cupra'nın liste fiyatı 149 bin, gırtlak olmasa da doldurunca 165 civarı oluyor.navigasyon, spor koltuk ön arka park sensörü gibi.

Golf R 190 bin civarı

bunun emsali golf GTI'ın fiyatı yok sitede ne hikmetse

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

6 saat önce, Mertcan Çelik said:

160+

sonuçta spor araba ya, 200 altına eğlenceli bir şey. gerçi golf r varken kim niye bunu alsın bilemiyorum.

gerçi leon cupra varken yine alınmaz TR şartlarında.

Leon Cupra'nın liste fiyatı 149 bin, gırtlak olmasa da doldurunca 165 civarı oluyor.navigasyon, spor koltuk ön arka park sensörü gibi.

Golf R 190 bin civarı

bunun emsali golf GTI'ın fiyatı yok sitede ne hikmetse

Sen niye leon tdi yerine focus tdci aldın? Diye sorarlar :)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.