Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

• 0

Park Asistanı Arızası Hk.

Furkan Çiçek

Soru

Merhaba arkadaşlar,

Bu gün aracımı park ettikten 10 dk sonra tekrar çalıştırınca Park Asistanı Arızası aldım. Otomatik park düğmesine basınca arıza veriyor ve o gıcık arıza sesini veriyor (dın - don - dın) Ön göstergede sarı bir ikaz ışığı yanıyor. Sensörler çalışmıyor. Sensör düğmesine basınca yanıp sönüyor.

Aküyü söktüm, 10 dk bekledim fayda etmedi. Yazılımsal olarak yapabileceğim bir şey var mı? 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bu soruda 11 cevap bulunuyor

Önerilen Mesajlar

• 0

Benzer bir sorunu yakin bir zamanda bende yasadim. Aracin arka tampon sensorlerin ana baglanti kablosu takildigi yerden cikmis sallaniyordu ve yerine takinca sorun halloldu. Eger kendi kendine tekrar calismaya basladiysa soketleri kontrol etmenizi oneririm.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0
14 saat önce, Yakup Çağatay said:

Bir sensördeki kablo yerinden dahi çıkmış olabilir. Hatanın ne olduğunu tespit etmek lazım

Sensör çıkıca hata vermiyor sanki benim ön plakanın yanındaki sensör çıkmıştı hiç bir uyarı vermedi

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0
41 dakika önce, Süleyman Altın said:

Sensör çıkıca hata vermiyor sanki benim ön plakanın yanındaki sensör çıkmıştı hiç bir uyarı vermedi

Sensör çıkınca derken? Sensörün kendisi yuvasından çıkınca mı? O durumda veremez zaten.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0
4 saat önce, Yakup Çağatay said:

Sensör çıkınca derken? Sensörün kendisi yuvasından çıkınca mı? O durumda veremez zaten.

Valla bilmiyorum sensör yerinde yoktu servise bıraktım,bitince aradılar aldım yanlız sadece yuvasından çıkmış olsa ön tarafta bir parçaları görüp sürekli öterdi herhalde.(Bom boş yerlerde bile Sensör aktive eden düğmeye bastığımda tepki vermiyordu)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.