Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Fikir ve önerileriniz :)

Ogün Özemre

Önerilen Mesajlar

Focus ve siyah güller, bir tür matem buketi, veya çelengi...

Şaka şaka, gönüldaşını bulduysan yürü kim tutar seni.

Allah tamamına erdirsin, şimdiden mutluluklar ve kolay gelsin.

çok şükür 23 yıllık evli olarak ufak çapta "evlilik yönetimi" derslerine başlayabilirim sanırım.

Mesela:

1. Kural: Karım her zaman haklıdır

2. Kural: Karımın haklı olmadığı zamanlarda 1.Kural geçerlidir

Not: Bu arada nişan için araba süslemeye başlarsanız düğünün tadı kaçar, sade takılın, masraf az olsun, başka yerde harcayın o paraları...

Sağolasın abicim :D Kuralları dikkate alacağım İyi dileklerin için çok teşekkür ederim.

fazla bişey tutmuyor abicim süsleme.

Düğünde 1957 Chevrolet Belair kiralanacağı için focus veya BMW süslemek tat kaçırmaz bence :D Ama masraf konusunda haklısın abicim :(

Nişan için araba mı süsleniyor :D

çok şımartıcam diyorsun yani; şimdiden belli.

Allah yardımcın olsun .

Abicim inan bende dün akşam öğrendim. Nişan evde olduğu zaman araç süslenmiyor ancak Dışarda yapıldığı zaman süslenmesi gerekiyormuş. Kızı evden alıcan falan belli olması lazımmış abicim. Sade abartıya kaçmadan kaput süsü yapıcam abicim İlk resimdeki gibi.

Şımartıyormuyum bilmiyorum abicim ama sonuçta ömür boyunca 1 kez yaşanacak bir duygu elimden geldiğince en iyisini yapmak. Ve isteklerini yerine getirmek istiyorum

Sağolasın abicim :D

Ogün abi bence BMW yi yap derim.. :naughty:

Hayırlı olsun şimdiden nişan.. :)

Sağolasın kardeşim benim

%80 BMW olacak :D

M50B28 %100 lsd ;) drift spec :D

Allah Tamamına erdirsin. Yenge Hanıma sor, o hangisini isterse o aracı süsle. :)

Teşekkür ederim abicim :)

Abicim kızda bana bıraktı kararı araç değişikliğinden ekstra masraf olmayacak yakıt tüketimi haricinde. Oda sorun değil Bende karar veremedim sizlere sormak istedim :)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Makam arabası evet ama gelin ve nişan arabası elbet çok gÜzel olacaktır.. :D Tabi bence.. :D

Yanlış anladın Hasan. Ben HB kasa araçlar için makam arabası, nişan arabası, gelin arabası olmaz dedim.

Bence BMW dedim. Yani tercihimi BMW den yana kullandım.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Yanlış anladın Hasan. Ben HB kasa araçlar için makam arabası, nişan arabası, gelin arabası olmaz dedim.

Bence BMW dedim. Yani tercihimi BMW den yana kullandım.

Ben makam arabası olmaz pekala(Aslında olabilir... Örn. Porche Panaroma) ama dÜğÜn arabası gÜzel oluyor... Ama rengi ağır bir tonda olacak.. Yoksa bence de BMW en uygunu... :D

(Lan Hasan ÖmrÜnde kaç gÖre dÜğÜn gÖrdÜm sanki.Ne konuşuyorsun.. :D )

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.