Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Sync 3 Avrupa için Hazır (Türkiye) [EU Haber]

Yakup Ç. A.

Önerilen Mesajlar

C-Max'e ve Connect'e de eklendi SYNC 3 :yeah: 

Bu dönemde (Ağustos) üretilen araçlar ile birlikte.

Kuga'yı saymazsak malum o artık üretilmiyor! -Makyajlısı çıktı meydana- Dokunmatik ekran kullanıp SYNC 3'e sahip olmayan tek araç Focus kaldı :kıhkıh::zha: RS'in hatrını kırmayın bari :D 

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 2 hafta sonra...
1 dakika önce, Cengizhan T yazdı:

Sync 3 trend paketli makyajlı cmax e uyarmı? uydu desek dijital klima olmadığı için klima ayarları nasıl olur çalışmazmı sadece klimayı aç kapamı yapar?

Ekran ile radyo çalışır. BT ise diğer parçalar eklenirse olur.

Yapmaz hocam, hiç bir şey çıkmıyor. 

Örnek araç: http://anasayfa.focusclubtr.com/2016-ford-focus-st-line-incelemesi/ 

Not: Örn. sistem, S2 ama fark etmez

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

İnceleme çok güzel olmuş emeğinize sağlık. C max için Kasım Aralık ayında gelir diye düşünüyorum 3ay sonra TR giriyor diyr yazmışsınız. Aracı alırken bayiler SYNC 2 mi 3 mü sorusuna cevap verebilrceklerini düşünüyorum?

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

11 saat önce, Cengizhan T yazdı:

Sync 3 trend paketli makyajlı cmax e uyarmı? uydu desek dijital klima olmadığı için klima ayarları nasıl olur çalışmazmı sadece klimayı aç kapamı yapar?

Sync 2'de otomatik klima yok ise o bölümde tarih bilgisi çıkıyor. Sync 3'de zaten otomatik klima için ayrılmış özel bir bölüm yok. Dereceleri gösterdiği bölüm ve tuşu olmaz.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

İnceleme çok güzel olmuş emeğinize sağlık. C max için Kasım Aralık ayında gelir diye düşünüyorum 3ay sonra TR giriyor diyr yazmışsınız. Aracı alırken bayiler SYNC 2 mi 3 mü sorusuna cevap verebilrceklerini düşünüyorum?

Ekim gibi gelmeye başlar.

Onlar bilmese de siz "üretimi ne zamanmış?" diye sorarsanız yanıt verirler (çünkü gözükür). Ayın hangi günü net bilgi olmadığı için, en garantisi biz Ağustos üretim dedik misal Eylül olan %100 S3 ile gelir. Kasımda gelenler örneğin

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 2 hafta sonra...
  • 3 hafta sonra...
  • 1 ay sonra...
  • 3 ay sonra...

CarPlay'e güncelleme geldi 10.3 ile (bugün)

• En son kullanılan uygulamalara kolay erişim için kestirmeler
  • Apple Music Şu An Çalınan ekranı; Sıradaki’ne ve o an çalınan parçanın albümüne erişim sağlar
  • Apple Music’te günlük elle hazırlanmış listeler ve yeni müzik kategorileri

----- (Arabada olacak) Otomobil üreticisi uygulamalarıyla; arabanın yakıt seviyesini ve kilit durumunu denetleme, ışıkları yakma ve kornayı etkinleştirme desteği (SİRİ ile)

Ayrıca haritaya '' Harita’da “park edilmiş araba” arama desteği '''

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• Yakup Ç. A., başlığı Sync 3 Avrupa için Hazır (Türkiye) [EU Haber] olarak değiştirdi
  • Yakup Ç. A., konu sabitlemesini kaldırdı

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.