Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

2017 Makyajlı Kuga Tanıtıldı. 1.5 Dizel Otomatik Geliyor. (Genel Başlık)

Yakup Ç. A.

Önerilen Mesajlar

6 saat önce, Turhan Onat yazdı:

Bagaj farkı yok.  

1 saat önce, Murat Kavuk yazdı:

+1, bagaj aynı. hatta şöyle diyeyim; ford'un aksesuar bagaj havuzu kodu makyajsız ve makyajlı için aynı :) 

Teşekkür ederim. Peki iç mekan paspas alanı için ne düşünüyorsunuz? Havuzlu paspas takımlarında fark olur mu? 

Mesela şöyle bir ürün var... FORD KUGA BAGAJ HAVUZU+KUGA 3D HAVUZLU PASPAS SETİ, 2013-

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

23 dakika önce, Turhan Onat yazdı:

ben aracı teslim alırken hediyesi karşılığı vermişlerdi :)

Forumdaki "keçi ford" tabirine katılmamak elde değil... Lansman fiyatı muhabbetini gerekçe göstererek, 1buçuk yaşındaki oğluma iki adet Ford logolu balon dışında hediye vermediler... :):):blink:

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bir saat önce, Yakup Çağatay yazdı:

Hediyeler vs ford kaynaklı değil de bayii tercihi diyelim genelde para çokomel eğrisine göre hediye durumu değişir :) Takılmamakta fayda var eğer alışverişten eminseniz. 

Elbette. Takılmıyorum, zira bayinin iletişimi gayet iyi, önceki araçlarımda da memnundum. Gönül istiyor ama... Sağlık olsun...

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

3 saat önce, Murat Kavuk yazdı:

c-max'da bagaja ekstradan kauçuk paspas takımı koymuşlardı, sürpriz olmuştu.

biz zorla aldık. pazarlık sürecinde kabul ettirdik ama şuan elimizde yok sonra verelim dediler, bi kaç kere daha gidip sonunda almıştık :D

focustakiler daha bomba, araba showroomdaydı, üzerinde vardı kauçuk paspasları bunları almayın dedim tamam dediler, baktım teslimde yok. onlar bizim filan dediler, konuşmuştuk diyince gidip getirdi :) 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 4 hafta sonra...

Ön kapı camlarına film yaptırırken tuningci esnaf (ben istemeden) aradaki farkı gör diye hemen xenon ampul taktı. Açıkçası bir fark göremedim bana sadece ışığın rengi değişti gibi geldi. taktığı ampulun kalitesinden de kaynaklanabilir  250TL de fiyat çekti. Markasını da sormak aklıma gelmedi.  Piyasada aynı fiyata daha kalitelilerinin olabileceği ihtimali ve gösterge panelinde ikaz verip vermeyeceğinden emin olamadığım için taktırmadım. 

Mustafa Kılıç tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.