Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

2017 Makyajlı Kuga Tanıtıldı. 1.5 Dizel Otomatik Geliyor. (Genel Başlık)

Yakup Ç. A.

Önerilen Mesajlar

21 saat önce, Murat Kavuk yazdı:

Shadow black + sunroof +19", listeyi görürsen bakar mısın, var mıymış böyle bir araç (manyetik de olabilir, tekno şart değil, led drl olsun yeter) :D 

Bak neler yüklenmiş :D 

http://www.fordaksesuar.com/kuga/2016?intcmp=other:acc:sr:grid::select-vehicle

Bagaj havuzunu beğendim.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

3 saat önce, Turhan Onat yazdı:

Bu arabaya alt koruma plastiklerine krom uygulaması çok yakışıyor. Aksesuar olarak satılmasını isterdim.

Kuga.jpg.png

Ford'un bunu aksesuar olarak satacağını hiç sanmıyorum.  Çünkü benzer krom çıta vignale'de var. Hatta vignale'de bagaj kapağında da şık bir çıta var. Aksesuar olarak değil de yedek parçadan alınıp takılabilir. Alternatif olarak Çin kugası. Hatta ondaki sizin koyduğunuz resimdekinin aynısı sanırım. Onlarda da kromaj standart. Kaan abilerin Çin'den yedek parça getirme ihtimali nedir acaba :P 

Üstteki vignale, alttaki çin kugası ..

vignale arka.jpg

chinese kuga.jpg

--7 dakika sonra eklendi--
1 saat önce, hüseyin ipek yazdı:

Daha performanslı motorlar olamaz miydi?

12.7 sn nedir yahu?

Pederin 2010 model connecti daha hızlı bundan :)

Hocam, yeni megane sedan dizel EDC'nin 0-100'ü 12.5 saniye. Bu değer kuga için çok iyi. Ben 14 saniye üzerinde gelir diye düşünüyordum. 13 saniyenin altına indiler. Powershift için 12,4 saniye diyor. Euro 6 motor olmalarının da dezavantajını unutmamalı.

Murat Kavuk tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

7 saat önce, hüseyin ipek yazdı:

Daha performanslı motorlar olamaz miydi?

12.7 sn nedir yahu?

Pederin 2010 model connecti daha hızlı bundan :)

180 ps iki motor var bir benzinli bir dizel, dahası var yani :) 1.5'in dahası olacak mı önümüzdeki 2 yılda göreceğiz.

--56 dakika sonra eklendi--
25 January 2017 - 18:40 tarihinde, Murat Kavuk yazdı:

Shadow black + sunroof +19", listeyi görürsen bakar mısın, var mıymış böyle bir araç (manyetik de olabilir, tekno şart değil, led drl olsun yeter) :D 

Abi aşırı detaylı bakamadım ama yeterince baktım :D 

Titanium'larda hiç opsiyonlu gelen göremedim :) Sanırım 70 bin altında kalan limit bu. 

Opsiyonluların tamamı ST-Line ile geliyor şuan. Sadece PT ve Jant da göremedim. PT - XN vs vardı. Tekno ile gelen çok. 

İnci siyahı vardı :yeah: 

Bu arada arabalar yola çıkmış, tahmini geliş Şubat 10 civarı.

Test araçlarını otosan bayiilere vermeden lansman yapacak büyük ihtimal o da 1 Mart da, basın lansman tarihi netleşsin o zaman test araçlarının geri dönüşü netleşir.

Fiyatı açıklamak için lansmanı bekleyebilirler belki ama ilk gelen bilgiler arasında 1.5 eb a/t awd'den 5 lira pahalı olacak var.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

44 dakika önce, Yakup Çağatay yazdı:

Titanium'larda hiç opsiyonlu gelen göremedim :) Sanırım 70 bin altında kalan limit bu. 

Opsiyonluların tamamı ST-Line ile geliyor şuan. Sadece PT ve Jant da göremedim. PT - XN vs vardı. Tekno ile gelen çok. 

İnci siyahı vardı :yeah: 

Bu arada arabalar yola geçmiş, tahmini geliş Şubat 10 civarı, test araçlarını otosan bayiilere vermeden lansman yapacak büyük ihtimal o da 1 Mart da, basın lansman tarihi netleşsin o zaman test araçlarının geri dönüşü netleşir.

Fiyatı açıklamak için lansman bekleyebilirler belki ama ilk gelen bilgiler arasında 1.5 eb a/t awd'den 5 lira pahalı olacak var.

Vay arkadaş, ne ST Line'mış. Siyah olmaz ki ST-Line'a, kara böcük gibi durur, beyaz belki :hmm:

Murat Kavuk tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

9 dakika önce, Murat Kavuk yazdı:

Vay arkadaş, ne ST Line'mış. Siyah olmaz ki ST-Line'a, kara böcük gibi durur, beyaz belki :hmm:

Bu arada hem ST-line ile hem de Titanium ile parçalı deri standart :) (sanıyorum hepsinde öyle gördüm, Titanium kesin öyle de.)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Şimdi, Yakup Çağatay yazdı:

Bu arada hem ST-line ile hem de Titanium ile parçalı deri standart :) (sanıyorum hepsinde öyle gördüm, Titanium kesin öyle de.)

Galiba titanyum kumaş-deri; st-line ise alcantara-deri ya da ona benzer bir şey.. Avrupada o şekilde görüyorum.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

11 dakika önce, Mustafa Nural yazdı:

Kuga'yı bekliyoruz bakalım. Titanyum için ötvsiz  Net fiyat tahmini ne olur?  

Ötv'siz ama kdv'li mi? 

Çıplak fiyat olarak 70 bin TL altında kalacak sanırım. KDV'li 83 falan.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• Yakup Ç. A., başlığı 2017 Makyajlı Kuga Tanıtıldı. 1.5 Dizel Otomatik Geliyor. (Genel Başlık) olarak değiştirdi
  • Yakup Ç. A. bu konuyu sabitledi
  • Yakup Ç. A., konu sabitlemesini kaldırdı

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.