Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

2017 Makyajlı Kuga Tanıtıldı. 1.5 Dizel Otomatik Geliyor. (Genel Başlık)

Yakup Ç. A.

Önerilen Mesajlar

30 dakika önce, Murat Kavuk yazdı:

@Yakup Çağatay Kuga sayfaları çalışmıyor, güncelleme yapıyorlar galiba..

Eskiyi kaldırıyorlar bir de aynen :D Bakalım neler gelecek :) Belki de sadece transfer ederler şimdilik

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Dün fiyat toplantısı vardı, biz ajans konkuruna girmeden önce biraz konuşma şansımız oldu. 4x2 Pws Tdci için kafamdaki rakamı sordular. Söyledim... az be!! dediler; olması gereken bu o da tavan.  Basic araç dediğim yerden pazara girerse pay alır, lastik yolda döner.... olmadı üçüncü, dördüncü partide hafiften abanırsınız ama baştan ayılama girişmeyin, az kibar olun.... dedim. Taam! Dediğin rakamı çalışalım, bakalım ne çıkacak ama maliyetçiler kesin sana kazıtacaklar, kulağın çınlayacak.... dediler. Aman... numara alıp, sıraya girsinler. Küfürden korksam arabacı olmazdım ki....

• Beğen 13
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Siteye resmen eklenmiş oldu.

Screen Shot 2017-02-02 at 17.05.59.png

Adaptif Hız Sabitlemeyi eklemişler siteye, umarım çeviri ile gelen yazı değildir :) Hele şükür be.

Uyumlu Hız Kontrol Teknolojisi ile istediğiniz hızı seçersiniz ve sistem buna bağlı kalır. Araç içindeki RADAR, önünüzde bir aracın varlığını saptadığında aracınızı yavaşlatacak ve önceden belirlenen mesafenin korunmasını sağlayacaktır. Yolunuz açıldığında da sistem seçmiş olduğunuz hıza dönecektir.

Bunlar da jantlar, tahmin ettiğimiz gibi.

Screen Shot 2017-02-02 at 17.10.33.png

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Benim en sevdiğim iki cantın ikisi de yok. Titanyumda 19" olmayacak. ST Line da standart 19" olacak bu durumda.

cant.jpg

--16 dakika sonra eklendi--

Adaptif hız kontrolü güzel özellik. Mercedesle Almanya otobanında denemiştim kaç yıl önce. Ateca'nın üst donanımında standart. Kuga'ya da gelmesi iyi olmuş.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• Yakup Ç. A., başlığı 2017 Makyajlı Kuga Tanıtıldı. 1.5 Dizel Otomatik Geliyor. (Genel Başlık) olarak değiştirdi
  • Yakup Ç. A. bu konuyu sabitledi
  • Yakup Ç. A., konu sabitlemesini kaldırdı

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.