Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

2017 Makyajlı Kuga Tanıtıldı. 1.5 Dizel Otomatik Geliyor. (Genel Başlık)

Yakup Ç. A.

Önerilen Mesajlar

Araç klasik ford mantığıyla tasarlanmış. 

Tasarımda ağzi açık bırakmıyor ama bence sürüş özelliklerini çok begenecegiz bu aracın. Zaten focus da öyle değil miydi?

İngiltere sitesinde 22 bin sterlinden başlatmışlar. Bizde 120 bin civarına satılır. 

Benzinli motorda tüketim açısından bir iyileştirme yapıldıysa şahsen talibim 

Hayırlısı bakalim

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

... evet, getireceğiz. Hatta biri test, diğeri display olsun diye hem ST - Line hem de Titanium araç siparişi girdik. 
Büüyük ihtimal ile titanium / selective'ye plaka takar, ST _ Line'ı da showroom'a koyarız. 

Kaan Abicim
Test sürüşüne hazır araçlar diye neden bir sayfa yok. Hani girsek sizin sayfaya Şahsuvarda ne deneye bilirim hım desek.
Amaaa bak yeni kuga gelmiş gelin deneyin diye mail'de atıyormuş.
Kendim için istiyorsam namerdim. Ben kolay ulaşıyorum cabuk karar veriyorum. Ama fırına sıcak ekmek geldi hımmm gel bak belki tereyağı sürersin aksiyonu olur sizin için fört'çüler için.
Bknz(GM gelen siteye bunuda ekleyelim stresi)

Kendi kırmızı, jantları siyahsa alırım ben onu [emoji3]

Hic kırmızı arabam olmadı ama çok pis gaz veriyorsun. [emoji6]
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

15 dakika önce, Volkan Ö. yazdı:

Test sürüşüne hazır araçlar diye neden bir sayfa yok. Hani girsek sizin sayfaya Şahsuvarda ne deneye bilirim hım desek.

Var, arabayı seçiyorsun müsait bayiiler çıkıyor sadece.

http://www.ford.com.tr/SBE/test-surusu

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Şimdi, Volkan Ö. yazdı:

... bizde olan test aracı "çeşidi" pek az noktada vardır ... ama "Yeni" Kuga'lar daha gelmedi. Kuga ile test mi isteniyor? Şu an test yaptırabilirim ama "güncel" Kuga ile ... yeni seviye kuZu geldiğinde zaten duyururuz ... bunun ötesinde @Yakup Çağatay zaten ona "çöker" sonra da size -Türkiyede bir ilk- diye videosunu servis eder, yani her durumda haberdar olursunuz. Merak buyurmayınız. 

• Beğen 6
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Arkadaşlar bu forumu uzun süredir takip ediyorum.Bende yeni KUGA'yı bekleyenlerdenim fakat daha ne kadar bekleyeceğimi kestiremiyorum.Aracın ne zaman geleceğini yetkili arkadaşlardan tahminide olsa öğrenme şansımız var mı şimdiden teşekkürler..

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

3 dakika önce, Kudret Tuna yazdı:

Arkadaşlar bu forumu uzun süredir takip ediyorum.Bende yeni KUGA'yı bekleyenlerdenim fakat daha ne kadar bekleyeceğimi kestiremiyorum.Aracın ne zaman geleceğini yetkili arkadaşlardan tahminide olsa öğrenme şansımız var mı şimdiden teşekkürler..

Ocak üretimli gelecek yani Şubat sonunda veya Mart başında yolda olacak diye çok kez yazmıştık :) Atladınız herhalde.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Ben takvimi açıklayayım :P 

1. Kesin donanım listesi Yakuptan gelir (Şubat ayı içinde)

2. Fiyat açıklanır (Şubat sonu)

3. Lansman satışlar (Mart Başı)

4. Şundan da koy satışları (Mart/Nisan üretim - Mayıs/Haziran teslim)

Herhalde böyle bir şey olacak ..

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Ocak üretimlerinin çoğunun üretimi tamamlanmış, transferi bekliyor şuan. Ayrıca sadece test ve showroom araçları değil diğer satışa sunulacak arabalar da aynı seyirde üretilip geliyor, gecikme olmayacak belli. Standart Titaniumlar vs.

Test araçları falan hep gırtlak :D Tekno, parçalı deri koltuk, bi-xenon vs vs

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Şimdi, Yakup Çağatay yazdı:

Ocak üretimlerinin çoğunun üretimi tamamlanmış, transferi bekliyor şuan. Ayrıca sadece test ve showroom araçları değil diğer satışa sunulacak arabalar da aynı seyirde üretilip geliyor, gecikme olmayacak belli. Standart Titaniumlar vs.

@Murat Kavuk abi bu gırtlak spec'lerden bir tane kaptın kaptın... adamlar tuzluğun kapağını dökerken düşürürmüş misali ne koyduklarını kendileri de unutuveriyorlar bazen :) 

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

6 saat önce, Yakup Çağatay yazdı:

Shadow black + sunroof +19", listeyi görürsen bakar mısın, var mıymış böyle bir araç (manyetik de olabilir, tekno şart değil, led drl olsun yeter) :D 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• Yakup Ç. A., başlığı 2017 Makyajlı Kuga Tanıtıldı. 1.5 Dizel Otomatik Geliyor. (Genel Başlık) olarak değiştirdi
  • Yakup Ç. A. bu konuyu sabitledi
  • Yakup Ç. A., konu sabitlemesini kaldırdı

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.