Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Sütü Bozuk Derler Bizim Buralarda

Adem Kazıl

Önerilen Mesajlar

Arkadaşlar misafirliğe gittiniz ve arabanızı mahallede bir yere park ettiniz ve park ettiğiniz yeride özenle seçtiniz çünkü siz o mahallenin yabancısısınız kimseyi rahatsızlık vermek istemezsiniz ama sütü bozuğun teki gelir ve size gıcıklık olsun diye ön tamponunuza arabayı yaslar  10 cm gibi iz bırakır ve park mesafesi bırakılabileceği bir arabalık yer varken 5 cm mesafe bırakarak aracını park eder.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Kasıtlı yapanı da var, fark etmedeni de...

Bence ikisi de aynı kapıya çıkar ya neyse.

İnsanın defolu yaratılmış bir mahluk olduğunu ve üstüne bizde bazılarının elde kalmış indirimli ürünler reyonundan çıktığını düşününce kızacak bir şey kalmıyor.

Geçmiş olsun diyelim.

Keskin sirke küpüne zarar.

Öfkeyle kalkan zararla oturur.

Atalarımız da hep yaşamış bunları...

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

eğer önde bir arabalık park varsa şu durumunuda değerlendirmek lazım belki orada araba vardı adam araya girdi?

bizim sokakta bi boş yer olsun üçüncü dakikaya doluyor. evvel zaman bi pazar gece 1 park yeri arıyorum en son bakkalın önüne park ettim. pazarteside işe yürüyerek gittim öğlene bi telefon arayan polis

* abi arabayı bilmem ne sokakta mı park ettin?

- evet

* şikayette bulunmuşlar bombalı araç diye

- yok daha neler, kim etmiş?

* bilmem ne eczanesinin önündeymiş

- tamam abi ben bakarım şimdi, kolay gelsin.

deyip kapadım telefonu. sonra gittim tabi adamın işi aksamasın diye. adamın dediği 

* abicim önün boş arkan boş neden geldin bakkalın önüne park ettin?

- dün gece birde, önde de arkada da araç vardı

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sokak da başka park edebilecek yer varken olunca sinirleniyor insan  benim evimde yol kenarında park edip eve giriyorum bazen eve geldiğimde evin önüne birisi bırakıyor gidip arabamı başka yere koyuyorum sorun değil, alışveriş merkezine gidiyorum arabayı en sapa yere koyuyorum giren çıkan sürtmesin kapılarda Gamze olmasın diye bu kadar dikkatli olunca bu gibi durumlarda üzülüyorum

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

18 saat önce, Cem Boneval said:

Kasıtlı yapanı da var, fark etmedeni de...

Bence ikisi de aynı kapıya çıkar ya neyse.

neden? ironi varda ben mi anlamadım :)

geri vitese aldığımı düşünerek 1e alıp öndekine güm diye çarpmışlığım var da :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.