Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

• 0

2015 Titanium Multi Media Tuş Takımı ışık Sorunu

Eray Alkan

Soru

Önerilen Mesajlar

• 0
18 dakika önce, Yakup Çağatay said:

Bu sorun dediğimiz şey ışıklandırmanın yanıp sönmemesi ise bana hala mantıksız geliyor :)

Servis'e uğramak lazım diyorum :yeah: 

Konuyu uzatıyorum ama sorunu söyle özetlemek istiyorum:

Multimedya sistemi her açtığımızda takılı olan bütün depolama birimlerini (CD, USB, SD card) taradıktan sonra hazır hale gelir. Bu normalde birkaç milisaniye kadar az bir süredir. Ancak, CD takılı ve bozuk veya deforme olmuş ise bu CD'nin taranması uzun zaman alabilir. Böyle olduğu için sistem hazır hale gelene kadar ışıklar yanmaz.

Sonuç olarak: Sistem normaldir, servislik bir durum yok.

Zaten servisteki elemanların da bunu bilmelerine pek ihtimal veremiyorum malesef :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Hocam ben aslında ilk mesajımda anlamadım dediğim buydu;

Siz nasıl anladınız ki CD olup olmadığını :) çünkü sadece aşağıdaki cümle yazıyordu. Ayrıca söylenen göre CD zaten çalışıyormuş, hazır olmadan çalışması normal midir?

Alıntı

cd çıkartma tuşuna basınca

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0
5 dakika önce, Yakup Çağatay said:

Hocam ben aslında ilk mesajımda anlamadım dediğim buydu;

Siz nasıl anladınız ki CD olup olmadığını :) çünkü sadece aşağıdaki cümle yazıyordu. Ayrıca söylenen göre CD zaten çalışıyormuş, hazır olmadan çalışması normal midir?

Aynı olay aracımı aldığım ilk hafta benim de başıma gelmişti :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0
Bir saat önce, Bedirhan Doğan said:

Aynı olay aracımı aldığım ilk hafta benim de başıma gelmişti :)

Böyle bir sorun ile bende karşılaştım. Muhtemelen cd kaynaklı bir problem. Cd'yi multimedya sisteminden çıkarınca ışıklar yanıyor. Ama genede servise sormak lazım gerek. Belki de yazılımdan kaynaklı bir bug olabilir.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Bendede bir kaç defa usb yi tanımama olayı oldu, bir defada hiçbir tuşun aydınlatması yanmıyordu. sistemde fabrika ayarlarına dön seçeneğiyle düzelttim. Maalesef bütün arabalarda bu yeni sistemlerde sorunlar oluyor. özellikle yeni passat'larda sistemin donması gibi şeyler sık sık yaşanıyor. Kardeşimin 520d BMW sinde bile sorun oldu serviste yeni yazılım yüklediler. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0
19.02.2016 - 11:06 tarihinde, Eray Alkan yazdı:

Merhaba

Araçta radyo açıkken tuş takımı aydınlatmaları yanmıyor, cd çıkartma tuşuna basınca yanmaya başlıyor Bunun bir ayarı varda ben mi bulamadım

yoksa bir sorunmu var

Merhaba Eray bey. Benim araçta da aynı problem var. Acaba sorununuz çözüldü mü??

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Aynı sorun bende de oldu serviste li her eleman baktı anlamadılar söküp garanti ye yollayalım dediler bende söktürmemiştim konuyu okuyunca cd olduğunu anladım .sadece cd yapıyor bende minik usb aldım daha cd kullanmıyorum. Ford desteği aradım onlar da cd olabilir dedi

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.