Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Elektrikli Süpürge Tavsiyesi

Kerem Bozdoğan

Önerilen Mesajlar

Bence bu olay bir şehir ici birde şehir dışı araba sahibi olmak gibi çözülmeli. 10 yıl boyunca alıp çöpe atladığımız makina kalmadı. En sonunda bu sorunu arnica bora sulu makina alarak çözdük. Uzun yol aracı o dip köşe tüm ev temizleneceği zaman törenle o çalıştırılıp temizleniyor. Yok yere bişeyle döküldü. Falan filan kısa temizliğe küçük saplı bir elektrik süpürgesi devreye giriyor. Bir C sınıfı sedan bir A sınıfı şehir faremiz var. Tavsiyem tek makinaya dünya para verip 40 aparatı sok tak yapacağına iki makina al huzur bul.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Ben de supurge uzerine yaklaşık 1 ay kadar arastirma yaptım ve sonunda philips 9194 toz torbali modelini aldım aşırı ve aşırı memnunuz ki annem bize misafirliğe geldiginde kullanip babama gider gitmez aldirmis kesinlikle tavsiye ediyorum

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.