Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

2018 Yeni Kasa Mk4 Focus Test Ediliyor (Casus Çekimler)

Yakup Ç. A.

Önerilen Mesajlar

Şimdi, Yakup Çağatay yazdı:

Değil değil :D Ayrıca niye biri shoplasın canım :) Saçma sapan görsel işte, bi anlamı dahi yok.

Gece gece anlam veremedim zaten.. var mı bir ipucu fotoda? Neyse ayık kafa bakayım yarın :)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

3 dakika önce, Onur Sezgin yazdı:

Gece gece anlam veremedim zaten.. var mı bir ipucu fotoda? Neyse ayık kafa bakayım yarın :)

Bence yok :D Ama artık sona geliyordur ve bundan sonra yeni kıyafeti ile yakalanır sanırım.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Şimdi, H. Cenk yazdı:

arabaya ek yapmışlar, ek yeri dalgalı. Birleşim yerindeki saç panellerin kaynağı görünüyor. 

Standart ford işçiliği :D:D:D

yapma hocam, bu kadar vurma... bu arabayı satıp başka bir eşşeğe binince anlayacaksınız haksızlık ettiğini :) 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

12 dakika önce, Mert Yürüyen yazdı:

yapma hocam, bu kadar vurma... bu arabayı satıp başka bir eşşeğe binince anlayacaksınız haksızlık ettiğini :) 

O kadar da gülücük koyduydum ama :) 

Ben her yerde arabanın malzeme kalitesinin en az golf belki üstünde olduğunu söyledim, işçilik kusuru olmadığını söyledim. Sessizliğin golf seviyesinde belki daha iyi olduğunu söyledim. Benim eleştirilerim hep arabanın 3-5 yıl daha önce tasarlanmış olması sebebiyle (bu endüstri için önemli bir süre artık) hacmi iyi kullanamama, ergonomi ve donanım vs seviyesindeydi.  

Bu arada yukarıdaki çakma SW nin sharklı olması beklenmedik bir gelişme benim için ;) 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• Yakup Ç. A., başlığı 2018 Yeni Kasa Mk4 Focus Test Ediliyor (Casus Çekimler) olarak değiştirdi
  • Yakup Ç. A., bu konuyu kilitledi
Misafir
This topic is now closed to further replies.
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.