Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

2018 Yeni Kasa Mk4 Focus Test Ediliyor (Casus Çekimler)

Yakup Ç. A.

Önerilen Mesajlar

21 dakika önce, Cem Boneval yazdı:

Maliyeti yüksek de olsa ekranı kokpite katlanarak girer şekilde yapsalar pek şık olurdu. 

Fiesta ilk tanıtıldığında yayınlanan resimlerden; ekran görüntüsünü pasif & aktif yapma tuşunu, ekran katlaması diye yorumlamıştım.

Canlı olarak test ettiğimde hayal kırıklığına uğramıştım :D 

FORD_FIESTA2016_ST-LINE_CENTER_SCREEN_05.jpg

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

1 saat önce, H. Cenk yazdı:

Bu ekrandan değil, hız ve devir göstergesinden bahsediyorum. 

Eğer gösterge paneli böyle gelecekse gerçekten facia. Baz paket olsa bile facia. 

Süleyman Ünal tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

37 dakika önce, İbrahim Yatağan yazdı:

Güle güle Focus?Allah yolunu ve seni sevenlerin yolunu açık etsin.Böyle gelirse bırakın almayı adını bile duymak istemem.Kötüsün.

Kamuflaj kalksın bi son üretim halini görelim erken daha iyi kötü demek için

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

1/30/2018 - 21:46 tarihinde, Yakup Çağatay yazdı:

İşte iç mekan fotoları :)

Orta konsol eskisinden alınmış derme çatma duruyor. Bu değişebilir.

Göstergenin tipine bakarak üst donanımlarda tam dijital gelecek gibi. Orta ekran ise Fiesta'dan daha farklı montajlanmış, böyle daha oturaklı gibi duruyor. 

20180130035619313.jpg

20180130035636302.jpg

Kesikli fotonun orijinali geldi. Orta konsol mk3'ten araklamaymış orası değişir.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sağ taraf bardaklık bölümü kalır (üst donanımda sürgülü olur altı donanımı bilmem)

Mekanik el freni bölümünde elektronik el freni tuşu ve Güncel Kugada olduğu gibi uzun dar bir göz olur.

Benim tahminim bu şekilde bakalım tutacakmı ?

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Beğenen bir ben miyim :blink:. Fiesta'ya göre ekran birazcık daha ilerde konumlandırılmış, daha güzel ve oturaklı olmuş. Fiesta'daki kadar eğreti ve kötü durmuyor. Dolu pakette muhtemelen Fiesta'da piano black olan yerler bunda da piano black olacaktır. Fotodaki gibi plastik olmaz o bölgeler.

Benim beklediğimden daha güzel geldi iç mekan.

Bu aracın tutup tutmamasını ön göğüs değil, iç/bagaj hacmi ve ferahlığı belirleyecek. Focus 3'ün en çok eleştirilen ve müşteri kaçıran yönü bunlardı.

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Misafir
This topic is now closed to further replies.
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.