Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

2018 Yeni Kasa Mk4 Focus Test Ediliyor (Casus Çekimler)

Yakup Ç. A.

Önerilen Mesajlar

19 dakika önce, Cem Boneval yazdı:

Sevdim bu ismi, bundan sonra Mk4 kod adı "Belinda" olsun.

Yalnız aile içi büyük kavgalara sebebiyet verebilir :D 

Bknz: '' Hanım arabayı satıp, belindayı almaya karar verdim :D '' Sonrasını düşünemiyorum Allah muhafaza :zha:

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 2 hafta sonra...

İşte iç mekan fotoları :)

Orta konsol eskisinden alınmış derme çatma duruyor. Bu değişebilir.

Göstergenin tipine bakarak üst donanımlarda tam dijital gelecek gibi. Orta ekran ise Fiesta'dan daha farklı montajlanmış, böyle daha oturaklı gibi duruyor. 

20180130035619313.jpg

20180130035636302.jpg

• Beğen 6
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

5 dakika önce, Yakup Çağatay yazdı:

İşte iç mekan fotoları :)

Elektronik park freni olmamasından ve göstergeden belli ki alt donanım tamamen böyle gelecek. Göstergenin tipine bakarak üst donanımlarda tam dijital gelecek gibi. Orta ekran ise Fiesta'dan daha farklı montajlanmış, böyle daha oturaklı gibi duruyor. 

Focus Mk4 İç mekan1.png

Focus Mk4 İç mekan2.png

Bunun şaka olduğunu niye dipnot düşmedin.:wacko:

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Geçen yılki gibi işte, ne bekliyorduk başka :) 

2/14/2017 - 19:34 tarihinde, Yakup Çağatay yazdı:

https://anasayfa.focusclubtr.com/2018-ford-focus-test-ediliyor-gizli-cekim/

Baz donanımlı araç olmasına rağmen elektrik el freni göze çarpıyor.

Benzinli muhtemelen Ecoboost motor olmasına rağmen araçta torsiyon çubuğu mevcut.

İç mekan yeni tanıtılan Fiesta ile çok çok benzer duruyor. Keza baz donanımda dokunmatik ekran gözükmüyor.

Anten gizlenmemiş ama shark tasarım gelmiş.

Arka kapının tasarımı değiştirilmiş daha rahat biniş sağlanmış gibi duruyor.

2018 Ford Focus_Son 3.jpg

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

3 dakika önce, İbrahim Yatağan yazdı:

Canlarım abilerim kardeşlerim uzun zamandır mk4 hayali kuran bir mk3 mca kullanıcısıyım ama bu son iç mekan görsellerinden sonra umudumu tamamen yitirdim kötü olacağını sezmiştim ama bu kadar uyumsuz ve sevimsiz olacağını düşünemedim.size bir kaç görsel attım mk4 ile neredeyse aynı fiyata satılacak Türkiye’de düşünün derim 

Bunları lütfen kendi başlıklarında paylaşın. Bunları zaten paylaşıyoruz, biraz empati ile her şey daha güzel olacak.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Şimdi, İbrahim Yatağan yazdı:

Siz beğendinizmi bu iç mekanı? Yakışıyormu Ford a ?

Benim beğenmem neyi ifade eder efendim? :) Ben Fiesta'yı beğendim. Bu da çıksın görelim binelim kararımı veririm ama dediğim gibi sadece beni bağlayacak sonucu :) 

Ford'a yakışıyor mu? Pazar payı artıyorsa yakışır olacak onlar için.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

7 saat önce, İbrahim Yatağan yazdı:

Siz beğendinizmi bu iç mekanı? Yakışıyormu Ford a ?

Bu test aracinin da neredeyse en ham en karisik hali.. acele etmeyin, arabanin lansmani yapilsin duzgun fotograflari ciksin sonra daha net bir fikir sahibi olursunuz.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bu fotoğraflara bakarak "iğrenç" diye nitelemek bence büyük haksızlık. Nasıl görüneceğine dair yüzlerce saat çalışılmıştır ve estetik olmayan bir sonuç çıkacağını hiç sanmıyorum ben. Kullanıcı olarak hepimizin ayrı ayrı neredeyse arabanın her noktası ile ilgili istediğimiz kişisel bir ayrıntı var. Bütün bunların ortasını bulmaya çalışmak ve milyonlarca potansiyel müşterinin ortak zevkine hitap etmek pek kolay olmasa gerek. Araç gelsin alım gücü olan ve bu aracı bekleyen insanlar koşa koşa gidip alacaklardır. "Ekran neden burada, klima kumandası neden şurada?" deyip de kimse almaktan kaçınmayacaktır. 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Misafir
This topic is now closed to further replies.
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.