Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

2018 Yeni Kasa Mk4 Focus Test Ediliyor (Casus Çekimler)

Yakup Ç. A.

Önerilen Mesajlar

Şu tasarımcıları ve bu tasarımlara karşı aldıkları ücretleri bir türlü anlayamıyorum. Şu sonradan takılmış, emanet gibi duran multimedya ekranı mevzusu tamamen tasarımdan kaçmak, mevzuyu geçiştirmek için yapılan bir hamle bence. Titanium donanım focus alırsan o ekran biraz daha şaşalı duruyor ve durumu kotarıyor ama daha alt donanımlardaki ekranların görüntüsünü ne kurtaracak ? Şuraya öyle bir tasarım yapmak lazım ki dolusunda da boşunda da sırıtmayan bir ekran olmalı.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Alfa-Romeo_Giulia-Veloce_interior_4158.j

Alfa sürücüye yönelik güzel bir tasarım yapmış. Sürücüye dönük ve şık. Belki diğer markalar da audi-bmw-mercedes özentisinden kurutulur ve buraya evrilir. Çıkıntı tablet sevdasından kurtulacağımız günler yakındır. Güzel günler göreceğiz, güneşli günler.

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

İnşaallah torsiyonu sadece ABD versiyonuyla sınırlı bırakırlar. Mondeo integral link'e geçmişken, şuanki focus'da control blade varken yenisinde torsiyona geçilmesi beni direkt otomobilden soğutur. O kadar para verip focus alacağıma kendimi az daha zorlar mondeo almaya çalışırım. Attan inip eşeğe binmeye gerek yok. Şuan yeni focus'a dair kafamdaki en büyük soru bu.

Cenk Demirel tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Yok arkadaş ben Kuga 4*4 Titanyum istiyorum.Yaşadığım yer itibarı ile yerden yüksek , güçlü bir araç daha mantıklı geliyor bana.Yakıt konusunda Kuga çok yakacak belki ama Focus da az yakmıyor hani..45-50 krş.larda geziyorum. 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Ve sedan karoser geldi. 

https://anasayfa.focusclubtr.com/2018-ford-focus-test-ediliyor-gizli-cekim/

C sütunu HB kardeşinde de gördüğümüz gibi tasarlanmış. Arka aydınlatma tasarımı da HB kardeşine çok benziyor.Yan aynaların yeri değiştirilmiş. Depo kapağı tasarımı artık sedanda da sırıtmıyor, dış çizgiye adapte edilmiş. İç mekan bu sefer görüntülenememiş ve çok ağır kamuflaj mevcut daha fazla yorum yapmak zor.

ford-focus-sedan-spy-pics-14.jpg

ford-focus-sedan-spy-pics-10.jpg

ford-focus-sedan-spy-pics-4.jpg

ford-focus-sedan-spy-pics-6.jpg

sedan 2.jpg

sedan1.jpg

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

3 dakika önce, Süleyman Ünal yazdı:

Ya biz beklentiyi yüksek tuttuğumuzdan hayal kırıklığı yaşayacağız ya da ters köşe olup işte budur diyeceğiz. Fakat görseller hiç de iç açıcı gelmiyor.

Tasarım biraz zaman ister, Focus 3 çıktığında millet neler diyordu :D O adamların çoğu tornistan yaptı, normaldir göz alışmak ister.

Siyah saçlı bir kıza alışırsın bir anda sarı yapar hoşuna gitmez. Ama hiç görmeyen birine sarı ve siyahı göstersen net sarıyı beğenir; eğer başarılıysa. Bu sebeple herkesin tasarım yorumuna takılmamalı, profesyonel bakmalı. Zamanla oturur eğer başarılıysa...

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

1 dakika önce, Yakup Çağatay yazdı:

Tasarım biraz zaman ister, Focus 3 çıktığında millet neler diyordu :D O adamların çoğu tornistan yaptı, normaldir göz alışmak ister.

Siyah saçlı bir kıza alışırsın bir anda sarı yapar hoşuna gitmez. Ama hiç görmeyen birine sarı ve siyahı göstersen net sarıyı beğenir; eğer başarılıysa. Bu sebeple herkesin tasarım yorumuna takılmamalı, profesyonel bakmalı. Zamanla oturur eğer başarılıysa...

Çok romantiksin, etkiledin beni:D.Ya o son dedan bagajının bitiş kısmı focus 2 ye benzemiş. Hatçhbak görseller biraz daha karmaşık olduğu için bir yorum yapamıyorum ama bu sedan kasa tasarımı focus 3 de yakalanan agrasif görünümlü tasarımı geriletmiş gibi geldi. Ya da dediğin gibi göz yanılması. Beklemekten başka çare yok.:)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Misafir
This topic is now closed to further replies.
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.