Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

2018 Yeni Kasa Mk4 Focus Test Ediliyor (Casus Çekimler)

Yakup Ç. A.

Önerilen Mesajlar

Lüksten yana değilim sunroof falan hiç ilgimi çekmez, ama akılcı birtakım yenilikler olmalı yoksa sıfır aldığım aracı yıllarca kullanırım. Aynı şeyi satın almak için niye para harcayım?Firmalar satış artırmak istiyorsa buraları takip etmeliler.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Donanım beklentisi kişiden kişiye değişir. Mesela arkadaş otomatik park ve sunroof istemiyor. Ama ben istiyorum. Hatta sunroof suz aldığıma pişman oldum. Ha titanium için mercekli far, gündüz ledleri dış görünüş için olmazsa olmaz olmalı. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

bence bu tarz yenilikler zaten olacaktır diye düşünüyorum ama focus bu yol tutuşundan ödün vermeden artık bu güneşlik bile sığmayan ve neredeyse çocuk oturur cinsden olan ön döşü değiştirmeli hem arabayı daraltıyor hem de görüntü kirliliği. Ama tek pozitif yönü kendini güvende hissediyor döş seni sarıyor

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Tek ve en önemli özelliği arka bağımsız süspansiyonları olan focus un bu özelliğini ortadan kaldırmak ne kadar akıllıca bir davranış? Sürüş dinamikleri yerine teknolojik oyuncakları ikame etmek focus severleri tatmin eder mi onu da göreceğiz.  Resimlerde a sütunlarının kısalmış görüntüsü dashboard ın da daralacağı izlenimi veriyor. Bu iyi olsa da bu aşamadan sonra daha sıradan ve bol esp'li bir focus bizi bekliyor olacak gibi görünüyor.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

3 dakika önce, Burhan K. yazdı:

Tek ve en önemli özelliği arka bağımsız süspansiyonları olan focus un bu özelliğini ortadan kaldırmak ne kadar akıllıca bir davranış?

Casus çekimlerde görünen versiyon Avrupa versiyonu olmayacak muhtemelen. Hatta fiesta başlığı altında yeni fiestanın bile bağımsız arka ile geleceğine dair şüphelerimizi paylaştık. Bahsettiğiniz durum gerçekleşse bile motor gücü düşük versiyonlar için olabilir.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Umudum en alt motor seviyelerinde dahi bağımsız süspansiyonun devam etmesi. Fiesta da kullanılması ise umarım fazla iyimserlik olmaz yoksa kaymaklı kadayıf olur. Ben focus tan içten yanmalı motorların son demlerini yaşadığı şu günlerde 4*4 ile cosworth ruhuna bir gönderme bekliyorum. Eğer bu da fazla iyimserlik olmayacaksa.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

2/14/2017 - 19:34 tarihinde, Yakup Çağatay yazdı:

2018 Ford Focus_Son 3.jpg

Yukardaki casus çekimden az-çok iç mekanı görmüştük. Şimdi ekranlısı yakalanmış.

İç mekanın neredeyse Fiesta ile aynı olması düşündürücü, acaba diyor insan :D Kandırmaya çalışıyorlarmış gibi ama sanmıyorum.

Müzik ve klima kontrol ünitesi, ızgara, kapı kolları birebir aynı.

Sadece ekran dik çıkmıyor arkası dolu gibi.

Dışardan ise sis farı kardeşinden farklı olacak gibi.

https://anasayfa.focusclubtr.com/2018-ford-focus-test-ediliyor-gizli-cekim/

Ford Focus 2018_Spy Shot_5.jpg

Ford Focus 2018_Spy Shot_4.jpg

Ford Focus 2018_Spy Shot_4 2.jpg

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

bana kalırsan şu an ki kullandığımız focusların döşünden bin kat iyi. Çok derli toplu duruyor. Benim hoşuma gitti .

--0 dakika sonra eklendi--

direksiyon sanki bana biraz etli gibi geldi ama tasarım muhteşem

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Misafir
This topic is now closed to further replies.
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.