Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

2018 Yeni Kasa Mk4 Focus Test Ediliyor (Casus Çekimler)

Yakup Ç. A.

Önerilen Mesajlar

Yakup beyin bu son fotolarında araç gözüme daha güzel göründü. Farlar inşallah bu şekilde estetik gelir. Ön kaputun sade bir güzelliği var. Bana göre en büyük yenilik yan tarafta en güzel görüntüyüde yanlar vericek gibi. Yanılmıyorsam ön ve arka çamurluğun bittiği yerden kapıların göbek kısmından geçen hafif belirgin ince bir çizgi var ki inşallah öyledir alt taraftaki şekille çok uyumlu ve gösterişli olur. Bagaj kapağı içe eğimli değilde oval olsaymış daha bir şık ve güzel olurmuş sanki. Stoplarda inşallah eski opel astraların ki gibi fazla yuvarlak değilde yeni Tucson gibi keskin ve estetik olur. Kısaca ön tampon hariç şu haliyle fena değil gibi.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

28.02.2018 - 22:02 tarihinde, Faruk Çelik yazdı:

Bu olsa gerek focus 4...

images.jpeg

%90 oranında böyle birşey gelir sanırım. Fotoğraflara ve çizimlere bakmak beni genelde olumsuz yönde yanıltıyor. Şu anki aracım için böyle olmuştu. Fotoğraflara bakınca beğenmemiştim ama canlı halini gördüğümde arabaya sevdalanıp 6 ay sonra almıştım. 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

32 dakika önce, Süleyman Ünal yazdı:

Zafer kızacak ama Tor çekici bunun yanında oyuncak kalır.:)

İnstagram ve Facebook üzerinden şık yerlerini değiştirerek -Dürtüye kapılmadan- sonucu görelim dedim :D 

Bence de öyle. Bakalım Otosan şeklin yanında akla da yönelecek mi? :D 

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Facebook 223 oyla %73 üst seviye %27 Thor çıktı.

Instagram'ın sonuç kısmını kaçırdım ama birkaç saat önce 11x oyla %45 üst seviye, %55 Thor çıktı.

Sonuç olarak %60 üst seviye, %40 Thor çıktı :D Ben olsam üst seviyeyi opsiyon yapıp geçerdim hem daha güvenli olur hem de böylelikle ona benzedi buna benzedi muhabbetiyle uğraşmazdım :) 

Screen Shot 2018-03-05 at 18.41.27.png

--1 dakika sonra eklendi--

7028977B-1F6A-4378-8076-7F2622543D00.png

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

10 dakika önce, Yakup Çağatay yazdı:

Facebook 223 oyla %73 üst seviye %27 Thor çıktı.

Instagram'ın sonuç kısmını kaçırdım ama birkaç saat önce 11x oyla %45 üst seviye, %55 Thor çıktı.

Sonuç olarak %60 üst seviye, %40 Thor çıktı :D Ben olsam üst seviyeyi opsiyon yapıp geçerdim hem daha güvenli olur hem de böylelikle ona benzedi buna benzedi muhabbetiyle uğraşmazdım :) 

Screen Shot 2018-03-05 at 18.41.27.png

--1 dakika sonra eklendi--

7028977B-1F6A-4378-8076-7F2622543D00.png

instagramda bulamadım bulsam üst seviyeye oy verecektim :)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

1 dakika önce, H. Cenk yazdı:

instagramda bulamadım bulsam üst seviyeye oy verecektim :)

Hikaye bölümünde çıkıyor (üst yuvarlaklarda) ve 24 saat sonra gidiyor namuzsuz! :D Orada başta thor arayı saçmıştı sonra yakaladı diğeri :D 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

‎04‎.‎03‎.‎2018 - 16:46 tarihinde, Süleyman Ünal yazdı:

Zafer kızacak ama Tor çekici bunun yanında oyuncak kalır.:)

Untitled.jpg.5d7fdbb2130496a32880bebd11e20ed4.jpg

Kocaman far'a iki tane ufacık mercek hiç şık değil. (Bence bu far usa spec , thor çekici de avrupa )

Ayrıca bunun DRL si ve sinyali, sedan kasaya koydukları gibi değil sanırım.

Bugün rampa aşağı süzülen v40 gördüm, farları çok klass tı.

DRL dediğin dalgalı vs. olmaz. Düz çizgi şeklinde DRL daha albenili daha agresif gösteriyor arabayı.

Kim nederse desin işte makine işte far. ( Farın yandan görüntüsü bile albenili )

2019fordfocusspy1-660x371.jpg.b98153d7a3ecbf5c850b30ccb3949bbb.jpg

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

40 dakika önce, Murat Kav. yazdı:

Ford Amerikanlığından vazgeçemiyor galiba. Özellikle full led dediğinizde DRL tasarımı zayıf. Daha cesur olmalı, hiç değilse Avrupa için.

Daha önce de dediğim gibi abi 3 far seçeneği var. Halojen+Led G., Full LED ve Akıllı Full LED.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Misafir
This topic is now closed to further replies.
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.