Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

2018 Yeni Kasa Mk4 Focus Test Ediliyor (Casus Çekimler)

Yakup Ç. A.

Önerilen Mesajlar

1 saat önce, barisozyurt yazdı:

Beğenen bir ben miyim :blink:.

Yalnız değilsin.

Tasarım az çok belli etti kendini zaten. Bambaşka bir focus var karşımızda. (Olumlu yönde)

Hacimsel olarak iyileştirme olduğu zaten ortada.

Merakettiğim, kullanılacak dizel makinenin özellikleri ve oto şanzıman tipi? 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

30 dakika önce, Zafer Akbs yazdı:

Bambaşka bir focus var karşımızda

Ford'un arayıpta bulamadaığı adamsın. .

Böyle olumlu bakışlara ihtiyacımız var. Benim içinse araba daha çıkmadan eskidi. Umutlar Mk.V'e kaldı. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

7 dakika önce, Cem Boneval yazdı:

Ford'un arayıpta bulamadaığı adamsın. .

Böyle olumlu bakışlara ihtiyacımız var. Benim içinse araba daha çıkmadan eskidi. Umutlar Mk.V'e kaldı. 

Teşekkürler Hocam.

Mk.V çok çok farklı olacağını sanmıyorum (elbette bir önceki nesilden daha geliştirilmiş olacaktır ama, araca baktığımızda önceki nesile benzeteceğiz düşüncesindeyim)

Bknz. one Ford..

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Resimlere baktikca amerikalilarin " Same shit different day " lafi aklima geliyor.Oyle devrim yaratacak bir tasarim degisikligi yok gibi sanki , simdiki nesli biraz elden gecirip , iceridiki asili duran tablet ekran ( ki keske olmasa ) ile susleyip servis edecekler gibi bir hisse kapiliyorum.

Evet beklentiler var tabiki , genis ic hacim , motor secenekleri ve de en cok merak ettigim konulardan biri benzinlilerde kullanilacak 8 ileri otomatik.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

13 saat önce, Zafer Akbs yazdı:

Bknz. one Ford..

One Ford ile nesillerin benzemesinin alakası yok. Hem One Ford hem de nesiller hakkında yapılan açıklamaların tamamı sitede mevcut :) 

Tasarım konusunda ise ön kısım hariç benzer yer göremiyorum araba ciddi şekilde farklı (Bkz, profil, aks aralığı, hacim, alt yapı+hafiflik, motorlar, şanzımanlar, iç tasarım özetle benzer nokta yeterince düşük) olarak geliyor, bundan sonra ki tüm seriler buna (mk4'e) benzeyecek, bu Ford'un resmi açıklaması. Tasarım benzerliği var denilince benim aklıma yeni A serisi geliyor örneğin veya Bmw 1 veya Golf. İşte bu hale bir sonraki nesilde gelecek Focus. 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

burun incelip motor kaputu uzamış bu da ön camı kısaltıp dikleştirmiş, mondeo gibi. artık göğüsü silerken cam dibine ulaşılabilecektir insanlar

birde one ford bitmiş bölgesel farklılık gibi birşeyler duydum ya burada ya başka bir sitede..

Mehmet Demir tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

2 dakika önce, Mehmet Demir yazdı:

birde one ford bitmiş bölgesel farklılık gibi birşeyler duydum ya burada ya başka bir sitede..

Evet, buradadır muhtemelen :)

https://anasayfa.focusclubtr.com/fordun-yeni-modelleri-bolgelere-gore-daha-ozel-uretilecek/

• Teşekkür 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Vignale ve ST-line versiyon foto çekim gününde yakalanmış!

https://anasayfa.focusclubtr.com/simdi-focus-zamani-timetofocus-2018-focus-mk4/

Yine Fiesta gibi ST-Line versiyonunun sis farı daha geleneksel.

Focus Mk4.jpg

• Beğen 6
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Misafir
This topic is now closed to further replies.
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.