Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

2018 Yeni Kasa Mk4 Focus Test Ediliyor (Casus Çekimler)

Yakup Ç. A.

Önerilen Mesajlar

3 dakika önce, çağlar çetinkaya yazdı:

Dokunmatik olmasada daha güZel konumlandırılsa yeterdi bence oraya sonradan tablet koymuşlar gibi duruyor umarım focusunki daha şık olur.Birde Motor seçenekleride güzel olur inşallah.Kim karar veriyor bu motor seçeneklerinin tercihine merak ediyorum doğrusu bu işten anlamadığı kesin senin bilgin var mı Yakup?Yıldan yıla düşüyor satışlar bu strateji yüzünden .Dacia bile geçti fordu

Daha önce yazdığım gibi Mk4 ilk etapta 1.5 Ecoboost ile gelecek sonra 1.0 Eb ekleniyor, dizel cephesi belli zaten.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

1 dakika önce, Yakup Çağatay yazdı:

Daha önce yazdığım gibi Mk4 ilk etapta 1.5 Ecoboost ile gelecek sonra 1.0 Eb ekleniyor, dizel cephesi belli zaten.

1.5 manuel ,oto hangisi?2secenekte gelir inşalalh.Beygir kaç olacak dizel ve benzinlide?Merakla bekliyorum valla

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

22 dakika önce, çağlar çetinkaya yazdı:

1.5 manuel ,oto hangisi?2secenekte gelir inşalalh.Beygir kaç olacak dizel ve benzinlide?Merakla bekliyorum valla

Bildiklerimi buraya yazıyorum, daha fazlası yok maalesef. Bence hepsi olur. Dizel için de Ecoblue için yazdıklarımız olur işte.

https://www.focusclubtr.com/topic/13422-ford-focus-mk4-çıkış-tarihi-malzeme-bilgisi-ve-motorları/?page=11

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 2 hafta sonra...

Yeni fotoğraflar gelmiş.

Fazlası: https://anasayfa.focusclubtr.com/simdi-focus-zamani-timetofocus-2018-focus-mk4/

Depo kapağı solda artık, sinyal verince gündüz led'i kapanıyor MK3 MCA gibi. Ekran vs bariz ortada.

2018 ford focus spy_8.jpg

2018 ford focus spy_5.jpg

2018 ford focus spy_6.jpg

2018 ford focus spy_10.jpg

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bir pürüz çıkmazsa Fiesta'yı yarın satıyoruz. Focus'u kıza verip bir müddet tek araçla(hatta ben arabasız diyebilirim) idare edeceğiz. Pusuya yatmış vaziyetteyim sedan için. 

Serkan Z. tarafından düzenlendi
  • Beğen 5
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Geliyooor gönlümün efendisiii durdurun onsun olamam artık :D:D 

Şaka biyana da; neden gündüz ledi ile sinyali bir yapmazlar anlamıyorum.

Full led farda sinyal halagen ise sıkıntı büyük hafız.

Sabredelim bekliyelim.

Misafir tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Çoğu insan arabaya binmeden fikrini beyan ediyor, ekranın kullanımda hiç sorunu yok ve göğüs gereksiz yere yükselmiyor. Bu, keyfe mani olacak bir çıkıntı değil kesinlikle. En azından daha küçük Fiesta ile bile bunu gözlemlemek mümkün, velhasıl bana göre takılacak son noktalardan.

• Beğen 4
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

11 dakika önce, Serkan Z. yazdı:

Bir pürüz çıkmazsa Fiesta'yı yarın satıyoruz. Focus'u kıza verip bir müddet tek araçla(hatta ben arabasız diyebilirim) idare edeceğiz. Pusuya yatmış vaziyetteyim sedan için. 

sedan güzelse bende sardırırım şöyle bol opsiyonlu paketinden.

Haricinde boncuğumu satmam.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Mercedes'te bile Fiesta ekranı var. BMW Yeni 5 serisinde gömülü ekranı konsolun üzerine taşıdı. Trend bu yönde ilerliyor. Ayrıca her değişiklik biz kullanıcılar tarafından yadirgansa da bitmiş halini görünce canlı canlı çok kısa sürede alışıp seviyoruz. (Yeni Fiesta direksiyonu tuş takımları hariç :))

--3 dakika sonra eklendi--
3 dakika önce, Zafer Akbs yazdı:

sedan güzelse bende sardırırım şöyle bol opsiyonlu paketinden.

Haricinde boncuğumu satmam.

Tasarladığım opsiyonlar cam tavan, B&O ve navigasyon bana yeter. Kuvvetli bir dizel powershift ile tadından yenmez. 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

1 dakika önce, H. Cenk yazdı:

Depo kapağı solda araba alacaksam gider capon alırım. 

BU saçma değişiklik niye anlamadım ? 

Onun dışında güzel bir şey geliyor gibi. 

Fiesta'da solda kullanıyoruz bir problem yok abi. Aslında Ford'un seni memnun etmesi biraz ütopik bir fikirmiş gibi geliyor bana. Gül gibi 1.5 tdci arabanı yerden yere vuruyorsun. Her fırsatta sanki "Biri alıp gitse de (Allah korusun) yenilemek için bir bahane doğsa." der gibi sağa sola bırakıp işe gidiyorsun. Ford'a ve arabana karşı çok sert tavırların var. :P:aman:

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Misafir
This topic is now closed to further replies.
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.