Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

2018 Yeni Kasa Mk4 Focus Test Ediliyor (Casus Çekimler)

Yakup Ç. A.

Önerilen Mesajlar

16 dakika önce, Bekir B. yazdı:

Aslında hepsinin keyfi ayrı ama focus un yeri bir başka benim gönlümde,

Söz uçar yazı kalır abicim, bir sonrakin araban da BMW olursa focus'un yeri var mı yok mu görmüş oluruz :kıhkıh::P 

Potansiyel alıcı olarak desteklemem lazım aslında benim BMW almanı da niye böyle ettim şimdi bilemedim :rolleyes:

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

2 saat önce, Semih G. yazdı:

Mevcut kasaya göre yaklaşık 10cm daha uzun olacak gibi yorumlayabiliriz sanırım bu durumu. Bu uzama bagaja ve içe ne kadar yansıyacak bakalım? 

SW alt yapısında hb mi bu araç? 

Ben yeni sw yi eski sw'nin altında deniyorlar sanmışım ya,neyse :D:D 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• Yakup Ç. A., başlığı 2018 Yeni Kasa Mk4 Focus Test Ediliyor (Casus Çekimler) olarak değiştirdi
  • 4 hafta sonra...

Burada yazdığım bilgileri doğrulayan kareler nihayet yakalandı :) 

https://www.focusclubtr.com/topic/13422-ford-focus-mk4-çıkış-tarihi-malzeme-bilgisi-ve-motorları/?do=findComment&comment=386779

İşte yeni Focus MK4, pardon büyük Fiesta :) 

Tüm fotolar

https://anasayfa.focusclubtr.com/2018-ford-focus-test-ediliyor-gizli-cekim/

Baz donanımlı araç olmasına rağmen elektrik el freni göze çarpıyor.

Benzinli muhtemelen Ecoboost motor olmasına rağmen araçta torsiyon çubuğu mevcut.

İç mekan yeni tanıtılan Fiesta ile çok çok benzer duruyor. Keza baz donanımda dokunmatik ekran gözükmüyor.

Anten gizlenmemiş ama shark tasarım gelmiş.

Arka kapının tasarımı değiştirilmiş daha rahat biniş sağlanmış gibi duruyor.

2018 Ford Focus_Son 2.jpg

2018 Ford Focus_Son 3.jpg

2018 Ford Focus_Son 4.jpg

2018 Ford Focus_Son 5.jpg

2018 Ford Focus_Son 10.jpg

2018 Ford Focus_Son 20.jpg

2018 Ford Focus_Son 15.jpg

• Beğen 4
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

İç dizayn direktörü Ernst Reim zaten Fiestadaki değişimin tüm serilere yansıtılacağını söylemişti. Zaten yeni Kuga ve Fiesta özellik olarak benzer karakterleri taşıyor. Focusta da aynısı olacaktır. (bkz. otomatik park, aktif şehir içi güvenlik vs.) Bu güzel bir değişim Ford için. Ancak Kuga hala Focus altyapısını kullandığından iç mekan konusunda şahsi fikrimce tıkışıklığını devam ettirdi. Yeni kasa Fordların marka imajını farklı bir seviyeye çekeceğine inanıyorum. Yine dijital ekran 8inch gösterge paneli (yuvası) kendini belli ediyor. Fiestanın en baz modelinde kullanılacak olan 4.2 inch ekran sanırım Amerikan Fordlarda da kullanılan ilkel görünümlü ekranlardan. Yuvasına bakılırsa yine aynısının geleceğini söyleyebiliriz. Çok da çirkin bulmakla birlikte kendilerini, yine de ekran yok diyemeyiz kanımca. :) Ön far grubu yine yeni Fiesta izi taşıyor. Kimi focus sever sevmeyebilir ben ufaktan alışsam da :) Bilgiler için teşekkürler. ;)

Cem G. tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Fiestanın gizli çekimlerinde farlar alık alık bakıyordu öyle çıktı en niyahetinde de :D 

Bunda iyi duruyor :) Altı ay içinde az çok belli eder kendini.

Bu arabaya binen Türk ağabeyler, içinin bariz genişlediğini dile getirmişti :) 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

1 saat önce, Adem Kazıl yazdı:

Silecek fiskiyeleride görünmüyor kaputun üzerine akıp duruyodu:)

Evet onlar yeni fiestada da yok :) Ayrıca silecekler artık daha çok alanı temizliyor. Camın köşesinde deterjan lekesi görmekten bıkmıştık :) 

2 saat önce, Yakup Çağatay yazdı:

Fiestanın gizli çekimlerinde farlar alık alık bakıyordu öyle çıktı en niyahetinde de :D 

Bunda iyi duruyor :) Altı ay içinde az çok belli eder kendini.

Bu arabaya binen Türk ağabeyler, içinin bariz genişlediğini dile getirmişti :) 

:D St-Line'da o görünüm nispeten daha az neyseki biraz daha kaslı yapısından dolayı. Ama daha akılcı bir LED grafiği olabilirdi yani arsa çevirir gibi her yerini çevirmek. Farların dibindeki krom çıtalarla birleşince güzel bir görünüm çıkıyor merak etmeyin :D Bu resimdeki focus boş model olduğundan LED'ler yok, dolayısıyla tasarımını bilemiyoruz. Fiestanın da trend versiyonu gizli çekimlerde farların Mercedes E serisi gibi ledlerle içten ikiye bölündüğünü düşündürmüştü bana, iyi demiştim.

stlinelightsed.png

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Çok eblek görünüyor, umarım son tasarımda çizgiyi tutturabilirler. Ön gögüs bildiğin fii model transit gibi, sert plastiği dayamışlar. Arka cam görüş alanı genişlemiş gibi sanki. Multimeyaya benzeyen ama aslında boş kalmasın diye yaptıkları şeyi productiona çıkaracaklarını pek sanmıyorum. Umarım yanılmam. 

Şuanki haliyle yeni model fiesta ile fii model turneo connectin çarpık ilişkisinden çıkmış gibi duran birşey var ortada. Umarız yakışıklı bir doğum olur. 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Misafir
This topic is now closed to further replies.
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.