Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

2015 Focus Navigasyon Multimedya

Önerilen Mesajlar

Bence markaya takılmayın. Hepsi hemen hemen aynı. Android olunca fark Ram, flash, bellek, ekran ve hafıza gibi durumlardan değişiyor. Kıyaslamayı buna göre yapın. En son aldığım cihazın özellikleri bu. Çok memnunum. Bütün fonksiyonlar aktif. Birde bi uygulaması var telefonu yansıtıyorum. Özellikle radyo çekim kalitesi ve sesi beni çok memnun etti. 6B926EFE-4E5D-4166-ADDF-600789967ACB-12687-00000BF28EFB0621_tmp.jpg

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

12 dakika önce, Teoman S. yazdı:

Bence markaya takılmayın. Hepsi hemen hemen aynı. Android olunca fark Ram, flash, bellek, ekran ve hafıza gibi durumlardan değişiyor. Kıyaslamayı buna göre yapın. En son aldığım cihazın özellikleri bu. Çok memnunum. Bütün fonksiyonlar aktif. Birde bi uygulaması var telefonu yansıtıyorum. Özellikle radyo çekim kalitesi ve sesi beni çok memnun etti. 6B926EFE-4E5D-4166-ADDF-600789967ACB-12687-00000BF28EFB0621_tmp.jpg

nedir bu cihaz?

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

21.10.2017 - 15:34 tarihinde, H. Cenk yazdı:

Bugün Maltepe Carvocal'e gidip multimedyayi inceledim. Bu Android 7.0 olan yeni cihaz hk konuştuk.  Cihaz geleli 15-20 gün olmuş. Markası navimex değil başka birşey. 6.0 lardan çok farkı var dediler. 6.0 çın malı iken bu Malezya malı. Eskisi Bilmem ne ekran iken bu ips ekran. Bunda on kamera yani güvenlik kamerası standart. Mikrofon cihaz üstünde, yetersiz kalırsa ek mikrofon koyuyoruz dedi. Direksiyon acı sensörü olmadığı için geri görüş kamerası aracın gideceği yeri göstermiyor. Araç üzerindeki USB çalışıyor dediler. Çerçevenin kalitesi gayet güzel sadece bizde mat olan havalandırma çerçevesi bunda daha parlak.

Fiyat 1750 papel ve nakit. Çok katilar. Taksite fark alıyorlar. 

Fiyat için internet sitelerini kontrol edin, dükkanda daha yüksek söylüyorlar. Ben internetten bakıp yazışıp öyle gittim. Önce daha yüksek söylediler sonra razı oldular. Dolayısıyla aslında pazarlık yapmadan internet fiyatına almış oldum. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 2 hafta sonra...

Bahsetmiştim, Maltepe de gittim gördüm. Convex CL-S08 diye bir cihaz. 

Convex CL-S08

Burada liste fiyatı 1750 TL diyor ve hiç indirmiyorlar. Başka yerden bulduğunuz cihazları asla monte etmiyorlar. DH de konuştuğum Ankara menşeli EMR garage diye bir yer 1350 TL nakite veriyor ki 100 TLye de taktırılabilse güzel fiyat olur. Ankarada olup taktırmak isteyenler değerlendirsin derim . 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

17 dakika önce, H. Cenk yazdı:

Bahsetmiştim, Maltepe de gittim gördüm. Convex CL-S08 diye bir cihaz. 

Convex CL-S08

Burada liste fiyatı 1750 TL diyor ve hiç indirmiyorlar. Başka yerden bulduğunuz cihazları asla monte etmiyorlar. DH de konuştuğum Ankara menşeli EMR garage diye bir yer 1350 TL nakite veriyor ki 100 TLye de taktırılabilse güzel fiyat olur. Ankarada olup taktırmak isteyenler değerlendirsin derim . 

Bukadar para verecem ve önde sadece 4 lülerin düğmesi olacak, araba kitleme olmayacak, birde burunlarından kıl aldırmayacaklar? Dakka durmam orda.

--1 dakika sonra eklendi--

Ayrıca bu cihaz çok küçük 7 inç.. Değmez..

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bir saat önce, Teoman S. yazdı:

Bukadar para verecem ve önde sadece 4 lülerin düğmesi olacak, araba kitleme olmayacak, birde burunlarından kıl aldırmayacaklar? Dakka durmam orda.

--1 dakika sonra eklendi--

Ayrıca bu cihaz çok küçük 7 inç.. Değmez..

7 inch için bir şey demem, haklısın. Ama ekran, cihazın kalitesi falan iyi. 

BU makyajlı için..Bizde kilit düğmesi orada değil zaten kapı koluna alındı. Makyajlıya özel modellerde kilit düğmesi oradaysa uzak durmak lazım..

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bu eski tip ekran bendeki wince tamamen çerçeve ve şekil bu. Kilit düğmesi için bende bişi diyemem :D Serviste ne kadar bu cihazlar. Yanlış hatırlamıyorsam 2000-2250 tl hem Cyclone hem montaj dahil, hemde garantili. Sizin yerinizde olsam 250-500 tl fark için midemi bulandırmam servisten montaj yaptırırım. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 3 hafta sonra...

bu focus multimedya konusunda taktırmış olduğum navimex 9912 cihazı iki yıla yakın zamandır sorunsuz kullanmama rağmen birtek park asistanı İngilizce olması nedeniyle iki yıla yakındır belirli aralıklarla genel merkezlerine sormama rağmen çözüm bulamamaları ve diğer android cihazlarda da yok şeklinde cevap vermeleri araştırmalarım sonucu bazı markalarda Türkçe park asistanının olduğunu öğrendikten sonra navimex benim için bittiğine karar verdim birçok formda navimex pişmanlıktır yazılarına devamlı sorun yaşamadığımı belirtmiştim artık benim içinde pişmanlık mış 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

1 saat önce, Alparslan Özaslan yazdı:

bu focus multimedya konusunda taktırmış olduğum navimex 9912 cihazı iki yıla yakın zamandır sorunsuz kullanmama rağmen birtek park asistanı İngilizce olması nedeniyle iki yıla yakındır belirli aralıklarla genel merkezlerine sormama rağmen çözüm bulamamaları ve diğer android cihazlarda da yok şeklinde cevap vermeleri araştırmalarım sonucu bazı markalarda Türkçe park asistanının olduğunu öğrendikten sonra navimex benim için bittiğine karar verdim birçok formda navimex pişmanlıktır yazılarına devamlı sorun yaşamadığımı belirtmiştim artık benim içinde pişmanlık mış 

2 yil sorunsuz kullanmissiniz oda bi nimet. 

Baska marka takipta 1-2 ay sonra bozulanlarda var. 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

iyi akşamlar 2016 model Focus Trendx (sesli komut park asistanı yok) için Newfron 5.1 android 9 inch cihaz taktırdım fakat direksiyon ses yükseltme düğmesi bazen radyo da kanal,  müzik çalarda ise diğer parçaya atlama yapıyor. 2-3 cihaz denediler aynı sorun devam ediyor. Böyle bir sorunla karşılaşan var mı bilgileriniz için teşekkürler. Diğer fonksiyonlarında bir sıkıntı yok şimdilik....

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.