Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

2015 Focus Navigasyon Multimedya

Önerilen Mesajlar

Arkadaşım belki kafanı karıştıracam ama ben 1 ay öncesinde kamasonic markanın ithal ettiği newfron markası multi medyayı taktirdim. Bire bir uyumlu direksiyon kumandası  park sensörü v.s  direk çalışıyor  ayrica mca kasalarda merkezi kilit kapilarda bu modelde o tuş kaldırıldı yani 8 inch ekran v.s donanimi cok iyi. 

IMG-20160216-WA0000-1.jpg

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

5 dakika önce, Ender Y. said:

Arkadaşım belki kafanı karıştıracam ama ben 1 ay öncesinde kamasonic markanın ithal ettiği newfron markası multi medyayı taktirdim. Bire bir uyumlu direksiyon kumandası  park sensörü v.s  direk çalışıyor  ayrica mca kasalarda merkezi kilit kapilarda bu modelde o tuş kaldırıldı yani 8 inch ekran v.s donanimi cok iyi. 

IMG-20160216-WA0000-1.jpg

Öncelikle multimedya ekranınız hayırlı olsun. Aynı ürünü 1 haftadır bende araştırıyorum ve almayı düşünüyorum. Ama aklıma takılan bazı noktalar var. Mesela benim için cihazın dokunmatik geribildirim süresi ve cihazın menü akışındaki hızı önemli. Bu üründe bu bahsettiğim şeyler nasıl? Birde ürünü ne kadara taktırdınız ?

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Akışkanlığı yada dokunmatik de herhangi bir sıkıntı yaşamadım. Tepki verme süresi güzel herhangi bir yavaşlama yada kasma olayı olmadı.  Ürünü İstanbul istoç daki mağzasından aldım. Takma olayını ise tanıdık bir yere uygun fiyata yaptırdım.Maliyetine bana toplamda 1400 e geldi. Bu ara kutusunda kamera ve gerekli aparatları. İkinci usb desteklemsi 3g desteği var. Aslında bir çok fonksiyonu var.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Aslında ben aynı ürünü takma dahil 1400 tl ye ama kampanya var 1250 Tl ye takarım dediler. Ama tek korkum araç içerisi garanti kapsamından çıkarsa. Sonuçta elektronik aksama dışardan yabancı birşey bağlıyoruz. Garanti problem olmasa bende yaptırmayı düşünüyorum.

11 dakika önce, Ender Y. said:

Akışkanlığı yada dokunmatik de herhangi bir sıkıntı yaşamadım. Tepki verme süresi güzel herhangi bir yavaşlama yada kasma olayı olmadı.  Ürünü İstanbul istoç daki mağzasından aldım. Takma olayını ise tanıdık bir yere uygun fiyata yaptırdım.Maliyetine bana toplamda 1400 e geldi. Bu ara kutusunda kamera ve gerekli aparatları. İkinci usb desteklemsi 3g desteği var. Aslında bir çok fonksiyonu var.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

15 dakika önce, Anıl Uruç said:

Aslında ben aynı ürünü takma dahil 1400 tl ye ama kampanya var 1250 Tl ye takarım dediler. Ama tek korkum araç içerisi garanti kapsamından çıkarsa. Sonuçta elektronik aksama dışardan yabancı birşey bağlıyoruz. Garanti problem olmasa bende yaptırmayı düşünüyorum.

Anlıyorum ancak bu cihazlar bu araçlara göre tasarlanıp, yapılmıştır. Daha önceden 2009 titanium modelede taktırmıştık ve halen çalışmakta. Herhangi bir sıkıntı çıkmadı. Ancak elektronik cihazlarda ne zaman ne olacağı belli olmaz. Sony orjinal sistemi taktırırsan bu sefer nagivasyon, kamera v.s bir çok sorun daha önüne çıkacaktır. 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 2 hafta sonra...

yeni taktırdığım navigasyon bana 1400 e mal oldu. işletim sistemi windows galiba uzantıları öyle yani. hızı normal telefonla görüşmede sıkıntı yok direksiyondan yönetebiliyorsun yada tuş atayabiliyorsun . navigasyon yine normal . ses güzel veriyor sıkıntı yok. fena değil 

20160325_191442.jpg

20160325_204710.jpg

20160325_211042.jpg

20160329_181638.jpg

20160325_204718.mp4

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

14 saat önce, M Oğuzhan Kurt said:

yeni taktırdığım navigasyon bana 1400 e mal oldu. işletim sistemi windows galiba uzantıları öyle yani. hızı normal telefonla görüşmede sıkıntı yok direksiyondan yönetebiliyorsun yada tuş atayabiliyorsun . navigasyon yine normal . ses güzel veriyor sıkıntı yok. fena değil 

20160325_191442.jpg

20160325_204710.jpg

20160325_211042.jpg

20160329_181638.jpg

20160325_204718.mp4

Hocam öncelikle hayırlı olsun. Acaba cihazın dokunmatik tepki süresinide gösteren bir video çekme şansınız var mı ? Birde cihazınızın markası nedir ?

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

markası arlox diye aldım ama yazan bir yer yok . tepkime hızı normal ufak kasmalar olabiyor 1 sn gecikmeli filan telefon dokunmatiği gibi değil malum . arıkan elektronik diye biryerden almış benim aldığım yer sitesine baktım 2015 modeller için daha iyi versiyonlu multimedyaları varmış benimki biraz ucuz yollusu . http://www.sahibinden.com/ilan/yedek-parca-aksesuar-donanim-tuning-oto-goruntu-sistemleri-multimedya-oynatici-ford-focus-4-yeni-navigasyon-kamera-tv-ar-lox-ar-4300fhd-kapasit-258485225/detay   buna bakibilirsin

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 9 ay sonra...

Konu eski ama hortlatayim 

bu navi cihazlarin ekran boyutu hepsinde aynimi benimde kafam karisti. 

Kimisinde ekran yukari bakiyor arkada oturan falan ekrani goremez gibi cyclone ekrani cok guzel direk ön tarafa bakiyor ama malum fiyat pahali taktiran arkadaslardan yorum alabilirmiyim. 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Yolda giderken ekran birden bu hale geldi. Mavi renkler sarımsı bi renk aldı soldu bütün renkleri ama dokunmatik falan çalışıyor. Bağlantı yerlerinde bir problem çıkma vs mi oldu yoksa ekran kartı gibi birşey varsa o mu arızalandı ?

IMG_7874.JPG

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

11 saat önce, Ercan Gülmez yazdı:

Yolda giderken ekran birden bu hale geldi. Mavi renkler sarımsı bi renk aldı soldu bütün renkleri ama dokunmatik falan çalışıyor. Bağlantı yerlerinde bir problem çıkma vs mi oldu yoksa ekran kartı gibi birşey varsa o mu arızalandı ?

IMG_7874.JPG

görüntü itibariyle öyle duruyor. ekran pinleri yada kablosunda problem var gibi.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 1 ay sonra...
20.01.2017 - 01:09 tarihinde, Ercan Gülmez yazdı:

IMG_7874.JPG

Cyclone servisinde dokunmatiğin arkasındaki ekran değişti. Dokunurken daha dikkatli olmanızı tavsiye ederim

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 7 ay sonra...
12 saat önce, Roger Solagan yazdı:

Merhaba,

3-5 ay içinde multimedya taktıran var mı. öneri ve tavsiyelerinizi rica ederim. 

yakın zamanda en beğendiğim navi @Engin Uzunoğlu nunki ama o focusa takmamıştı. astra vardı galiba. menu vs herşey aynı sadece çerçeve farklı 

ürün şuydu galiba focus için olanın

https://www.navimex.com.tr/Urun/navimex-ford-focus-new-nav-9912/589

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.