Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Otomatik Fiat Palio Mu Manuel Wv Polo Mu?

Süleyman Altın

Önerilen Mesajlar

Arkadaşlar hepinize merhabalar

Uzun süredir özel işlerimden dolayı foruma uğrayamadım :(

Bu süre içersinde aracımı satıp yeni bir araç alma arifesindeyim.Fiyat olarak 20-25 bin civarlarında araç bakıyorum ve 2 araç arasında kaldım.Temiz Otomatik 1.2 HL Palio mu (2006-2007 model) yoksa Manuel 2003-2004 Polu mu?

Aracı eşiminde kullanacağından dolayı Palio daha mantıklı geliyor ama sizlerinde fikrini almak istiyorum.

İyi Akşamlar

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

fiat otomatiği eğer linea ile aynıysa uzak durun derim 

Linea 1.3 otomatik şirket aracı vardı kullananda iyi bir şoför olmasına rağmen sürekli sorun çıkartıyordu Zaten geçişler berbat

Artık yetkili servisle kanka olmuştuk, bu zamana kadar neredeyse sorun çıkartmayan olmadı demişti

35000 km sattık kurtulduk 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

2 saat önce, Eray Alkan said:

fiat otomatiği eğer linea ile aynıysa uzak durun derim 

Linea 1.3 otomatik şirket aracı vardı kullananda iyi bir şoför olmasına rağmen sürekli sorun çıkartıyordu Zaten geçişler berbat

Artık yetkili servisle kanka olmuştuk, bu zamana kadar neredeyse sorun çıkartmayan olmadı demişti

35000 km sattık kurtulduk 

Linea ile aynı mı bilmiyorum internetten araştırdığım kadarıyla honda ve subarunun kullandığı çok başarılı bir şanzumanmış  uzun yıllar sorunsuz kullanılabilecek vs yorumlar/tavsiyeler var.

Bilgilendirme için teşekkürler araştırmaya devam edeyem

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bu ara bizde de buna benzer bir ihtiyaç var bu yüzden bende konuya müdahil olayım hanımın kullanacağı 20-25 bin arası otomatik araç tavsiyeleri nelerdir?  Benim favorim Peugeot 206, nedeni: diğer araçlara göre fiyatı aynı olmak kaydı ile daha düşük km. ve yüksek model alabiliyorsunuz. 2.nci favorim ise Corolla 1.3 terra, dayanıklı ve yine rakiplerine göre daha uygun fiyatları var fakat model düşük kalıyor. Peugeot 206 sanırım ufak tefek olması yönü ile özellikle şehir içi kullanımda bayan sürücüye daha uygun gibi.

Süleyman'cım hiç Palio kullandın mı ? ben bir kere kullandım boyum öyle uzun değil (1.73) iki büklüm kaldım, rahatsız, konforsuz ve kullanışsız geldi bana, bende bıraktığı izlenim yüzünden Palio seçeneklerim arasına hiç girmedi.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

11 saat önce, Hakan Saraylı said:

Bu ara bizde de buna benzer bir ihtiyaç var bu yüzden bende konuya müdahil olayım hanımın kullanacağı 20-25 bin arası otomatik araç tavsiyeleri nelerdir?  Benim favorim Peugeot 206, nedeni: diğer araçlara göre fiyatı aynı olmak kaydı ile daha düşük km. ve yüksek model alabiliyorsunuz. 2.nci favorim ise Corolla 1.3 terra, dayanıklı ve yine rakiplerine göre daha uygun fiyatları var fakat model düşük kalıyor. Peugeot 206 sanırım ufak tefek olması yönü ile özellikle şehir içi kullanımda bayan sürücüye daha uygun gibi.

Süleyman'cım hiç Palio kullandın mı ? ben bir kere kullandım boyum öyle uzun değil (1.73) iki büklüm kaldım, rahatsız, konforsuz ve kullanışsız geldi bana, bende bıraktığı izlenim yüzünden Palio seçeneklerim arasına hiç girmedi.

Abi Focustan önce 9 yıl 1.6 Palio Weekend kullandım (Stationwagon) sorun olmadı benim boyla 1.70 focustan sonra nasıl gelir o ayrı tabii paliodan önce doğan vardı çünkü

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Arkadaşlar merhabalar

Yorum yapan yok ama yinede yazalım :(

Palio 1.2 16v LPG li otomatik araçta karar kıldık 2 araç arasında kararsızız yardımlarınızı bekliyorum.

1.Araç:2005 model-Kırmızı renk -60 bin km de- sağ çamurluk ve kapı değişmiş sağ taraf komple boyalı tavan güneş yanığından boyalı tramer kaydı 600 TL

2.Araç :2002 model-beyaz renk-150 bin km'de-sağ ve sol çamurluk lokal boyalı değişen yok 2 adet kayıt var 1-600 tl 2-5900tl (karşı tarafın hasarı sanırım))

bu iki aracın fiyatları aynı siz olsanız hangisi seçerdiniz?

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bence eşinizde kullanacak ise otomatik bir araç olmalı, belirttiğiniz fiyatlar için tam otomatik yada cvt olmasını öneririm, robotize şanzımanlardan uzak durun derim, Ben daha önce eşime clio rxt 1.4 98 hp tam otomatik bir araç almıştım gayet iyiydi tavsiye ederim.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Öncelikle yorum yapan herkese çok teşekkür ederim.Kararımızı verdik Palio 1.2 16v otomatik olacak iki araç arasında karar veremiyoruz fiyatları aynı.

1.Araç:2005 model-Kırmızı renk -60 bin km de- sağ çamurluk ve kapı değişmiş sağ taraf komple boyalı tavan güneş yanığından boyalı tramer kaydı 600 TL

2.Araç :2002 model-beyaz renk-150 bin km'de-sağ ve sol çamurluk lokal boyalı değişen yok 2 adet kayıt var 1-600 tl 2-5900tl (karşı tarafın hasarı sanırım))

Bu iki araçtan hangisini almalıyız derdi var sanırım 2005 olan hem model hem km olarak daha mantıklı.Boya takıtım bu model ve fiyatta zaten yok

Yakup başlığı düzeltebilirmiyiz?

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.