Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

2012 Focus Trend-x Sedan * Yaptığım Basit Değişimler

Önerilen Mesajlar

Teşekkür ederim herkese. Beklediğim eleştirileri aldım. Ayrıca dıştan yaptığım 2 değişiklik var onların fotosunu eklerim daha sonra. ön ledleri iptal ettim Mertmod'dan aldığım amerikan parkların montajını yaptırdım daha sade ve şık oldu.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 3 hafta sonra...

Hocam merhaba ilk mesajımı size atıyorum. Ben de istanbuldan geldim Hataydan aldım Focusumu :) Bende Tamponu sendeki gibi boyatmayı düşünüyorum ama biraz daha farklı yapmayı düşünüyorum alt kısmını ve ızgara şeklinde olan kısmı parlak siyah yapmayı düşünüyorum. Ama öncesinde aracın tamponu boyattıktan sonra yandan duruşunu merak ettim... Yan marşpiyeller siyah olduğu iöçin nasıl duruyor.. Bir resim atarmısın rica etsem hocam

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

33 dakika önce, R Samet Batmaz said:

Hocam merhaba ilk mesajımı size atıyorum. Ben de istanbuldan geldim Hataydan aldım Focusumu :) Bende Tamponu sendeki gibi boyatmayı düşünüyorum ama biraz daha farklı yapmayı düşünüyorum alt kısmını ve ızgara şeklinde olan kısmı parlak siyah yapmayı düşünüyorum. Ama öncesinde aracın tamponu boyattıktan sonra yandan duruşunu merak ettim... Yan marşpiyeller siyah olduğu iöçin nasıl duruyor.. Bir resim atarmısın rica etsem hocam

O kısım piano black boya ile yaptırmıştım ama boyayı tutmuyor. Belki de benim ustam sallamasyon iş yapmışta olabilir. Ustanızdan garanti alın dökülme yaparsa tepene çökerim diyin mutlaka.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

12 dakika önce, Doğan Kurban said:

O kısım piano black boya ile yaptırmıştım ama boyayı tutmuyor. Belki de benim ustam sallamasyon iş yapmışta olabilir. Ustanızdan garanti alın dökülme yaparsa tepene çökerim diyin mutlaka.

varmı resim hiç hocam görebilmemiz açısından boyanmış halini... Dayım boyacı ustası. Bi danışıcam kendisine.. Olur derse yaptırırım bakalım :)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

1 dakika önce, R Samet Batmaz said:

varmı resim hiç hocam görebilmemiz açısından boyanmış halini... Dayım boyacı ustası. Bi danışıcam kendisine.. Olur derse yaptırırım bakalım :)

Valla çok uzun ömürlü olmadı. 1 hafta sonra saolsun bir ablamız tamponu parçaladı :(  Sonrasında yaptırdığım tamponda boyatmadım siyah kısımlar. Aracım konusunda olması lazım ama çok belirgin değildir. Bak burada

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 3 yıl sonra...

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.