Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Amerikadan Kargo Alternatifleri

Ozan Kar

Önerilen Mesajlar

2 saat önce, Ozan Kar said:

Bilmiyorum, UPSle çalışmaları tamamen lokal anladığım kadarıyla ama teslim alırken görcez bişey varmı.

Olsa şimdiye kadar çoooktan almışlardı :) Problemsiz gelmiş, sevindim.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

sonunda kavuştuk :D 

amerikapostam.com u beğendim her şey dedikleri gibi oldu diyebilirim.

bedelini 55 dolar yazmışlar(190 dolara almıştım) , bunu ben mi dedim hatırlamıyorum gift olarak gönderirmisiniz diye sormuştum o mailde değerini ne yazıyorsunuz demiştim diye hatırlıyorum ama tam emin de değilim.

Alette baya temiz çıktı, gördüğüm kadarıyla lastiklerini değiştirmek dışında bir sıkıntısı yok. 220V olmasıda bonus oldu. Nasıl olduysa şansım yaver gitti :)

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

kasetçalar sıkıntısız gelince, dayımda receiver aldı (29 kg) az önce adamlara ulaştı, ödeme sayfasına girince 50 dolarda gümrük ücreti istediklerini gördüm. Neye göre nasıl neden koyuyorlar bir açıklama yok, önceden bilsek iyi olurdu. Diğer taraftan nolcak acaba diye düşünmeye gerek kalmadı peşin peşin ödendi her şey.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.