Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Amerikadan Kargo Alternatifleri

Ozan Kar

Önerilen Mesajlar

Uzun zamandır takip ettiğim bir kasetçaları uygun bir fiyata denk getirince aldım ancak gelin görün ki kargo konusu çok ciddi sıkıntı oldu. Bulabildiğim en ucuz alternatif USPS ki 238 dolar gibi bir şey çıkıyor :) paketin boyutları 40x45x25 cm civarlarında ve 15 kg gibi bir ağırlığı var. Bunu en uygun şekilde nasıl göndertebilirim bilgisi olan var mı?

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Nasıl böyle bir şeyi unutup alış-veriş yaptın ki, iade opsiyonun var sanırım. :) USPS'den ucuzu olmaz zaten bende baktım da 228 dılar çıktı.

Ben hızlı ve ucuz olduğu için i-parcel kullanıyordum.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

8 dakika önce, Yakup Çağatay said:

Nasıl böyle bir şeyi unutup alış-veriş yaptın ki, iade opsiyonun var sanırım. :) USPS'den ucuzu olmaz zaten bende baktım da 228 dılar çıktı.

Ben hızlı ve ucuz olduğu için i-parcel kullanıyordum.

bu kadar uçuk bişey çıkacağını düşünmemiştim, 100 dolar filan olur diye düşünüyodum :)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

11 dakika önce, Yakup Çağatay said:

amerika postam .com 'a mail atsana bi :yeah: 

onların sayfasındaki hesaplamaya göre ağırlıktan 150, boyuttan 70 usd gibi bir şey çıkıyor. alınabilir gibi. güvenilir mi bunlar bilgin var mı?

tabi bide 35 usd usa kargosu var böyle bir durumda.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bir saat önce, Ozan Kar said:

onların sayfasındaki hesaplamaya göre ağırlıktan 150, boyuttan 70 usd gibi bir şey çıkıyor. alınabilir gibi. güvenilir mi bunlar bilgin var mı?

tabi bide 35 usd usa kargosu var böyle bir durumda.

Sıkıntı yok çok rahat güvenebilirsin. 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sıkıntı yok çok rahat güvenebilirsin. 

Bnim anlamadığım bu adamların indirimi filanmı var acaba yani satıcı yada arkadaşım neden bu fiyatlara gönderemiyor.

Bide 6-8 gün diyo ama normalde 1 ay sürüyo. Bana yavaş olsun olsun ucuz olsun bi alternatif lazım.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

7 dakika önce, Ozan Kar said:

Bnim anlamadığım bu adamların indirimi filanmı var acaba yani satıcı yada arkadaşım neden bu fiyatlara gönderemiyor.

Bide 6-8 gün diyo ama normalde 1 ay sürüyo. Bana yavaş olsun olsun ucuz olsun bi alternatif lazım.

Vardır işte bir şeyleri :) Usps - ptt malum daha yavaş ve ucuzu için bireysel olarak muhtemelen çözüm bulamazsın.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bu hatayı nasıl yaptığını hala anlayabilmiş değilim. Tarihi bir gün. Hala trollüyomu la acaba diye düşünmüyor değilim.

Bir de bölgesel olarak fiyatlarda farklılık varsa ona göre araştırma yapabilirsin belki. O bölgede çalışan ve Tr'ye gönderim yapan bir firma bulma ihtimalin düşük de olsa olabilir.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.