Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Seat Ateca

Cem Boneval

Önerilen Mesajlar

c sınıfı suv olarak bence bir boşluğu doldurur.. ford da b ve d var, c yerine c max var..

kadjar, qashqai falan yarışır bununla.. daha önce okuduğum 1.0 tsi piyasaya çıkıyor demek ki..

dıştan hoş, iç ve parası önemli tabi ki, ama bizde bir şey olmaz seat olduğu için..

Çağatay ın dediği gibi gösteriş aslında bunlar.. 17-18 jant isteriz lasitk fiyatlarını görünce tırsarız..

yeti ve tiguan dan çok çok güzel

Mehmet Demir tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

yani mantık şudur diye biliyorum da.. c sınıfı sedan 460 ise c sınıfı hb ve suv 430 civarı olur,

c sedan kadar olan hb ve suv da D olur.. haliyle D sınıfı hb ve suv kısa olacağı için C nin şasesi kullanılır..

c suv sa kuga, kadjar a göre 8-10 pahalı..  tabi kıyas götürür mü bilinmez.. geçenlerde kadjar a bakmıştık.. 74-77 bin 1.2 turbo 120 veya 130 bg olmalı.. motorla veriyorlar..kuga 88 listede, tabi motor farklı ama..??

Mehmet Demir tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

17 dakika önce, Mehmet Demir said:

yani mantık şudur diye biliyorum da.. c sınıfı sedan 460 ise c sınıfı hb ve suv 430 civarı olur,

c sedan kadar olan hb ve suv da D olur.. haliyle D sınıfı hb ve suv kısa olacağı için C nin şasesi kullanılır..

c suv sa kuga, kadjar a göre 8-10 pahalı..  tabi kıyas götürür mü bilinmez.. geçenlerde kadjar a bakmıştık.. 74-77 bin 1.2 turbo 120 veya 130 bg olmalı.. motorla veriyorlar..kuga 88 listede, tabi motor farklı ama..??

Yok abi Ford'da öyle değil en azından, merco bazı modellerinde öyle yapmıştı ama.

Kadjar f/p olarak muazzam, su götürmez gerçek zaten :D

Eylül'de şöyle bir toparlamıştım:  Link

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

12 saat önce, Cem Boneval said:

Niye ki?

Adaşımla karşılıklı konuşmuştuk onun için ben açıklayayım.

İlk nedeni çok kötü servislerinin olması. En büyük şikayet burada. Birde bunun üstüne aracın problemleri eklenince ortalık şenlik oluyor :)

Yani; haydi kul yapımıdır problem olabilir diyip servise gidiyorlar ama servis ilgisiz davranıyor. Problemler geçici olarak çözülüyor veya bir klasik olan BUNLAR BÖYLE ile çözülemiyor. Çoğu araçta ilk alındığı günden beri bir çok problem çıkıyor. Farından göstergelerine, yürüyen aksamına kadar. En çokta trim seslerinden şikayet var. Onun için herkes töbe eder olmuş.

Malum sitede dikkatimi çekti, her gün 3-4 yeni ilan vede km ler daha 1000-2000 lerde. Demek ki sebebi buymuş.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

7 saat önce, Serdar Eryürekli said:

Geçen gün servise gittim ben.Hem tanışma maksatlı hemde aklımda bir kaç soru vardı bunları sormak için.İlk izlenim olarak olumsuz birşey görmedim.Baya birde sohbet ettik garanti ile alakalı arabalardaki kronik arızalar ile ilgili.Bana her sorunun cevabını net bir şekilde verdiler.Tabi şuan herşey toz pembe arabamda herhangi bir problem yok ilerisi için ne olur dost görünüm devam edermi zamanla görücez.Zaten topu topu 2 sene garantisi var dsg olmadığı için uzatılmış garantide almıycam ondan sonra alternatif çok...:)

Trim sesi konusundada evet benim arabamdada geldi.Sağ ön hoparlörün ordan ses geldi ben hemen çözdüm.Abartıldığı kadar bir ses yok arabanın içinde.Tabi benim araç 2015 çıkalı 2 sene olmuş ilk partilerde daha fazla ses varmış ama oda çözülmüş.Bunun dışındaki diğer problemlerde ki anladığım kadarıyla seat forumunda gördün:kıhkıh: başka markaların sorunlar topiclerinde de çıkıyor.Bu markaya has birşey değil.İlanlarda çok fazla görülmesinin sebebi seat yıl sonunda çok büyük indirimler yaptı.Ben şuan ki liste fiyatından 7000 tl ucuza aldım.Çoğu kişi bu aradaki farkı kar olarak görüp satma peşinde.Neyse abi daha fazla uzatmayayım bir araba hakkında savunmaya geçiceğim aklımın ucundan geçmezdi ama yiğidi öldür hakkını yeme gerçekten anlatığın söylediğin kadar vasat bir araba değil.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bir ara niyetim vardı Leon için ama biter, hayatta yaklaşmam. Her araçta sorun olur ama ilk günden mi olur? Bilmem, ben soğudum. İnşallah sorunsuz binersiniz siz. Bu arda Seat servis sıralamasında sonuncu olmuş [emoji2]

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 8 ay sonra...

ATECA 1.0 TSI 115hp S&S Ecomotive Referen.

84.000 ₺

ATECA 1.4 EcoTSI ACT 150 hp S&S Style

96.000 ₺

ATECA 1.4 EcoTSI ACT 150 hp DSG S&S Style

102.500 ₺

ATECA 1.6 TDI 115 hp S&S Ecomotive Style

103.000 ₺

ATECA 1.4 EcoTSI ACT 150 hp S&S Xcellence

103.500 ₺

ATECA 1.4 EcoTSI ACT 150 hp DSG S&S Xcel.

110.000 ₺

ATECA 1.4 EcoTSI ACT 150 hp 4Drive DSG S&S Xcellence

118.000 ₺

ATECA 2.0 TDI 190 hp 4Drive DSG S&S Xcell.

160.000 ₺

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.