Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Focus 2,5 Hb Ve Volvo V40 için Uyumlu Jant Seçimi

Önerilen Mesajlar

23.11.2017 - 09:08 tarihinde, H. Cenk yazdı:

Hayaller bitmez. Gözüm BBS SX veya Sparco assetto gara'da . BUnlar hem çok pahalı hem burada yok. @Gürkan Çakıroğlu arabayla almanyaya giderse bana BBS alıp gelecek di mi :D

Bakalım kısmet ..

Aha sana bi alternatif Cenk abi.

Assassin Wolfrace 18inç ama 17 varmı bilmiyorum.

B4EDE640-B3C4-4953-A976-F59AE1222FC2.png

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bir saat önce, Zafer Akbs yazdı:

Aha sana bi alternatif Cenk abi.

Assassin Wolfrace 18inç ama 17 varmı bilmiyorum.

B4EDE640-B3C4-4953-A976-F59AE1222FC2.png

Cıkss.. I just dont like it. 

Focus RS çakması Advanti var. Bir ara Türkiyede satılmış ama artık yok. BBs, sparco, advanti bunları bulursak belki..

http://www.advantiwheel.com/wheel/hy-hybris-gloss-black/ 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

1 saat önce, H. Cenk yazdı:

Cıkss.. I just dont like it. 

Focus RS çakması Advanti var. Bir ara Türkiyede satılmış ama artık yok. BBs, sparco, advanti bunları bulursak belki..

http://www.advantiwheel.com/wheel/hy-hybris-gloss-black/ 

O saydığın markaların orjinalini nerede bulacan hepsinin replikası var. Hadi buldun fiyat olarak çokda uygun olmayabilir.

Sana benim janttan alalım en güzeli. Orijinal kafan rahat olur.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bir saat önce, Zafer Akbs yazdı:

O saydığın markaların orjinalini nerede bulacan hepsinin replikası var. Hadi buldun fiyat olarak çokda uygun olmayabilir.

Sana benim janttan alalım en güzeli. Orijinal kafan rahat olur.

Daha gencim siyah jant istiyom ben :) Replika da olur ama içime sinsin..

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

4 saat önce, H. Cenk yazdı:

O opsiyon da aklımda. Temiz yapanlar 500-600den kapı açıyor.

Bknz. Sırdaş Otomotiv, Cevizlibağ

Arayan bulur haha :D

Benim jantın siyah hali ama sanırım piano black yaptırmamış daha çok mat gibi duruyor veya jantlar kirli, bilemedim.

Bu jantları senin arabaya bi shopla bakalım nasi duracak :D 

Untitled.jpg

Untitlessd.jpg

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 2 hafta sonra...
3 saat önce, Erdoğan G. yazdı:

Jant konusu cms 794 ile son buldu. Temini baya zor oldu. Şimdilik 60mm volvo jant göbeği olmaması dışında sorun yok. 

Onu da AliExpress ten sipariş geçtim. 

1GAp5j.jpg

nasıl taktınız peki? plastik göbekmi sipariş ettiniz? çamurlukta pay varsa bence spacer daha sağlıklı olur, tüm yük göbekte aslında bilezik olunca bijona taşınmış oluyor.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 2 hafta sonra...
10.12.2017 - 01:06 tarihinde, Ozan Kar yazdı:

nasıl taktınız peki? plastik göbekmi sipariş ettiniz? çamurlukta pay varsa bence spacer daha sağlıklı olur, tüm yük göbekte aslında bilezik olunca bijona taşınmış oluyor.

Orjinal Et 50, bunların et si 47,5 geldi. Küçülünce dışarı taşıyormuş sanırım. Herhangi bir sorun yok. Orjinal cms aksesuar kutusu vardı, içinde bilezik ve bijonlar vardı. Bilezikler kullanıldı. Ne için kullandılar bilmiyorum, baya ince bir malzeme. Bijonlar kendi orjinal bijonları oldu. 

Orjinal harici eklemeleri pek sevmem, spacer kullanmalı mıyım? 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

4 saat önce, Erdoğan G. yazdı:

Orjinal Et 50, bunların et si 47,5 geldi. Küçülünce dışarı taşıyormuş sanırım. Herhangi bir sorun yok. Orjinal cms aksesuar kutusu vardı, içinde bilezik ve bijonlar vardı. Bilezikler kullanıldı. Ne için kullandılar bilmiyorum, baya ince bir malzeme. Bijonlar kendi orjinal bijonları oldu. 

Orjinal harici eklemeleri pek sevmem, spacer kullanmalı mıyım? 

et farkı önemli değil. aracın yükü janta göbek üzerinden binmeli, bu yüzden göbek çapları aynı olmalı. farklı olursa takılırken merkezlemeside olmadığı için balans sorunu olabiliyor. bilezik bu göbek farkını gidermek için var, gördüklerim genelde plastik, ben plastiğin yük taşımasına güvenmediğim için tornada yaptırdım. 10 yada 15 mm spacer kullanırsanız, spacer göbeğe spacerın göbeğide janta oturuyor daha sağlıklı oluyor. tabi jant 1 yada 1.5 cm dışarı çıkmış olacak, fotoğrafta pay var gibi görünüyor ama yoksa sürter. Bilezikler plastikse en azından onları değiştirin derim.

• Teşekkür 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 2 hafta sonra...

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.