Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Sahsuvaroğlu 4 Yaş üzeri Bakim Kampanyası

Misafir

Önerilen Mesajlar

Bugün telefonuma sms ile gelen bir kampanyayı paylaşmak istiyorum arkadaşlar 4 yas ve uzeri FORD araclariniza bakimda %25'e varan indirimler ve Ucretsiz kış kontrolü vardır. Detaylar 

http://ford-sahsuvaroglu-istanbul.com/tr/kampanya/ford_servis_te_usta_isi_fiks_menuler__ekonomik_fiyatlar___

Kaçırmayın derim

Misafir tarafından düzenlendi
Başlık Düzeltildi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Alıntı

Motor yağı, yağ filtresi, hava filtresi, karter tapa ve işçiliği kapsamaktadır

56.PNG

Özetle standart ya da 15.000 bakımı olarak geçen bakımda 25% indirim var. 

http://ford-sahsuvaroglu-istanbul.com/tr/kampanya/ford_servis_te_usta_isi_fiks_menuler__ekonomik_fiyatlar___

bu linkte niye bu kadar "_" olduğunu da anlamış değilim de benden başka kimse takılmaz sanırım böyle detaylara.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

52 dakika önce, Mertcan Çelik said:

bu linkte niye bu kadar "_" olduğunu da anlamış değilim de benden başka kimse takılmaz sanırım böyle detaylara.

Adamlarin isi otomotiv, internet mi olm. Nefes alsin siteleri yeter.

Hadi onu gectim Ticariyle/Binek'i niye ayri ayri yazmis. Ikisi icinde ayni sey yaziyor :) Ben mi gozden birsey kaciriyorum.

Bir tapada %25 indirim varmis, 4TL den 3TL ye dusmus. Digerlerinde indirim %3-5 mis falan. Bilemiyorum girgirindayim olayin ama su bilmemkaca varan indirimler ve bilmemkactan baslayan fiyatlar laflari tam hin/cirkin pazarlamaci agzidir, nasi ici bostur, nasil legal manupulatif kafasidir... Bal gibi bilir insanlar ilk okuduklarinda sanki bakima gidince 400TL yerine 300TL verecegini sanacagini. Sorsan bilmemkaca varana kadar yazdik hepsini zaten kastetmedik der, siyirir kendini ama. Bilir araclarin standart bakim fiyatlarini onceden suydu simdi su diye alt alta liste halinde yazsa daha aciklayici olacagini ama olayin manupulatif tarafi kalmaz, %25 in esamesi okunmaz, nami yurumez.

Bende buna takintiyim Mertcancim :)

Servet Özkan tarafından düzenlendi
  • Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Ona takılma sebebim yıl sonunda IT'cilerin Kaan abiden upgrade için yüksek meblağlar istemeleri de olmuş olabilir. Bknz: Bilinçaltı itelemeleri.

Şu an çok üşendim eski bakımların kaç kayme olduğuna bakmaya da 300-400 olsa bile 25% 75-100 tl indirim yapar. Hiç yoktan iyidir ki Tr şartlarında Yetkili Servis bakımlı olması satarken işi çok kolaylaştırıyor.

Bir de abicim zamanında bol bol öpülmüş biri olarak buna şükür dışında denecek bir şey yok.

En azından zamanında sevgili Tur Oto'nun yaptığı gibi ücretsiz kış kontrolü deyip, "antfriz koyduk 20 tl ücreti var" diye yapıştırmıyorlar.

Son olarak da küçük yazıları okumuyorsa bir insan zaten "yok mu benim bir sevdiceğim" diye ortalıkta geziyor demektir, zamanında benim yaptığım gibi :kızgın:

Belki hala yapıyorum farklı kategorilerde farkında değilim.

tl;dr: boya takıntısı olanların çoğunlukta olduğu, ama buna rağmen şu resmin geçerli olduğu garip ülkemizde "yetkili servis" sıfatını kullanmak isteyenler için idare eder bir kampanya:

34ippog.jpg

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Şimdi, Mertcan Çelik said:

Ona takılma sebebim yıl sonunda IT'cilerin Kaan abiden upgrade için yüksek meblağlar istemeleri de olmuş olabilir. Bknz: Bilinçaltı itelemeleri.

...hahaha :) mümkün tabi. Ama neden o kadar çok "_" var? İnan olsun ben de bilmiyorum / merak etmiyorum.

30 dakika önce, Servet Özkan said:

Adamlarin isi otomotiv, internet mi olm. Nefes alsin siteleri yeter.

+1

31 dakika önce, Servet Özkan said:

Hadi onu gectim Ticariyle/Binek'i niye ayri ayri yazmis. Ikisi icinde ayni sey yaziyor :) Ben mi gozden birsey kaciriyorum.

..an itibarı ile bir fark yok ama kimi zaman Ticari ve/veya Binek kampanyalarında +/- farklar olabiliyor. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

12 dakika önce, Kaan Yagizer said:

..an itibarı ile bir fark yok ama kimi zaman Ticari ve/veya Binek kampanyalarında +/- farklar olabiliyor. 

Kampanya aciklandiktan sonra mi degisimler oluyor? Oyle degilse ne bu lahana tursusu. :)

Muhtemelen bu tip aciklamalarda kullanilan bir sistem vardir.

- Kampanya gir

- Ticari/Binek sec

- Detayi gir

- Yayinla

Mantiginda calisir. Sistem aciklamayi bodos girer aynimi degilmi bakmaz ve belkide bos birakirsa kullanicisi hata verir. Halbuki o sistemi yazan arkadas bir checkbox koysa ikisinede ayni aciklamayi gir diye sifir sikinti.

Yanliz ne senaryo urettim ya :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

hadise zaten 4 yaş üstü araçlara geçerli. Zaten yetkili servisi çoktan bırakmış sanayi gülü olmuş araçları tekrar servise bağlama girişiminden ibaret. 

Zaten yetkiliyi bırakmış olan bir daha dönmez. Sanayiye kızmış da dönecek olan varsa zaten bu kampanyaya bakmaz döner. 

Bu kampanya daha ayrıntılı olsa daha iyi olurdu. Yani atıyorum 50K bakımı 400 dü bu kampanya ile 320ye indi 75K bakımı 450 idi 350ye indi gibi indirimi miktarını gösteren rakamlar olsa daha etkileyici olurdu. 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bu kampanya hep var galiba. Aralık ayı olması lazım, yağmur sensörü muhabbetine servise gittiğimde, arabayı locadan izleyelim dedik. Ama baktım bütün tribünler dolu. Ben de yaşlıca bir amcanın yanına sıvıştım. Bir ara servis görevlisi arkadaş geldi, teker, disk falan, 1500 küsur sıkışmış, onayınız lazım dedi (araba 2004 focus). Amca haliylen biraz bozuldu. Ama cevap almadan servisci arkadaş müjdeyi verdi. Sizin yaş indiriminiz var, 1000 küsura bağlarız dedi. Bunun üzerine amca "yap o zaman" dediydi..

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 7 ay sonra...

Bana Ford'dan yeni sms geldi. Yetkili servise gelip Ford Life Kart sahibi olun, ...... şasi numaralı aracınıza 31 Aralığa kadar tek seferde geçerli %30 indirim ile uzman ellerinde bakım ve servis hizmeti alın diyor. 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

2 dakika önce, Engin Uzunoğlu yazdı:

Bana Ford'dan yeni sms geldi. Yetkili servise gelip Ford Life Kart sahibi olun, ...... şasi numaralı aracınıza 31 Aralığa kadar tek seferde geçerli %30 indirim ile uzman ellerinde bakım ve servis hizmeti alın diyor. 

onun kesin smallprinti vardır. İşçilikte geçerli filtrede geçerli yağda balatada vs geçerli değil diye. İndirimin 50 TLyi zor bulur bence. 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.