Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Direksiyonda Ben Varım Test Etkinliği

Burak Çınar

Önerilen Mesajlar

Arkadaşlar merhabalar ;

Ford Otosan Focus 1.5 Tdci PS ve Mondeo 1.5 EB AT araçları test için kapınıza kadar getiriyor. Sürüş ortalama 20 ile 40 dakika arasında sürüyor. Tabiki marka temsilcisiyle aranızda geçen muhabbete de bağlı :) İlk etapta www.direksiyondabenvarim.com sitesinden bir randevu talep ediyosunuz. 24 ile 48 saat içinde Otosan'dan bir müşteri hizmetleri yetkilisi sizi arıyor ve uygun gün ve saat için randevu veriyor. Randevunuzdan 1 saat öncesi marka temsilcisi sizi arıyor ve geliyorum diyor :) Gördüğüm ilgi, alaka, samimiyet, güleryüz, teknik bilgi hakikaten Ford-Otosan'ın işi bir hayli ciddiye alıp marka imajı üstüne yoğunlaştığını gösteriyor. Kesinlikle deneyimlenmeli diyorum. Bayide yaptığımız testlerden daha keyifli olduğunu belirtmek isterim :)

Focus 1.5 TDCİ Powershift

12651068_1030357160362571_8925074939734793671_n.jpg

Mondeo 1.6 Ecoboost AT

12651199_1030430740355213_2001561800895400972_n.jpg

Burak Çınar tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

7 dakika önce, Kaan Yagizer said:

İstanbul etkinliği bitmedi mi? İzmir'den sonra İstanbul'da sona erdi, Ankara devreye girdi veya girecek diye biliyordum ... 

Abi şu an 1 ay süre ile Ankara'dalarmış. Sanırım sürekli devam edicek olan bi etkinlik.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

...tabi, yıl boyunca sürecek. Ama an itibarı ile etkinliğin hangi il için geçerli olduğunu belirtmekte bence yarar var.

1 dakika önce, Gürkan Çakıroğlu said:

Bu etkinliğin ilk başladığı hafta formu doldurdum ama hala arayan yok :)

Beni görmezden geldiler herhalde...

...sallamadık mı? Ne ayıp bize :)

Mondiş denemek istediğin zaman bana haber ver üstadım ... çay içmek için uğrarsın, hallederiz.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Beni de kendileri aramıştı, böyle böyle şahsen araçlarınızı sürdüm dedim; vakit kaybetmeyiniz başkasına ziyaret ediniz diyerek teşekkür etmiştim.

Sanırım boş vakitler için veya yeniyken ellerindeki numaraları aradılar.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

39 dakika önce, Kaan Yagizer said:

...tabi, yıl boyunca sürecek. Ama an itibarı ile etkinliğin hangi il için geçerli olduğunu belirtmekte bence yarar var.

...sallamadık mı? Ne ayıp bize :)

Mondiş denemek istediğin zaman bana haber ver üstadım ... çay içmek için uğrarsın, hallederiz.

Programın Eskişehir ayağı var mı abi biliyor musun?

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sir, You're great :)

Estağfirullah...

Ben 1.5 Tdci PWS için yazılmıştım, no sıkıntı :)

Sizinle tanışmak daha önemli, değerli vaktinizi almadan iki lafın belini kırar, olay yerinden uzaklaşırız :) @Kaan Yagizer

P.S Bu aralar Second-hand'inizle flört edebilirim :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bugün bende test ettim her ikisinde, öncelikle proje çok başarılı. Bayi testi gibi kısa bir parkur/süre yerine istediğiniz yerde uzun süreli bir test olması, ayağınıza geliyor olmaları temsilcilerin bilgileri ilgi alakaları her şey çok güzeldi. 

1 ay kadar daha Ankaradalarmış sonrasında büyük ihtimalle Trabzona geçeceklermiş. Talep azmış, vakti olanlar bi teste çıksın derim.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Geçen Cuma Ataşehir Otokoç'a uğradım.

Bir arkadaşıma araba bakıyorduk. Laf dönüp dolaşıp Focusa gelince

sağolsun md beğ kendi 1.5 PWS dizel aracını verip "akşama kadar dolaşabilirsin hocam" diyerek beni uğurladı :)

Teşekkürler Murat bey :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.