Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

• 0

Otm. Focus Sibop Arızası

Can Uzun

Soru

Arkadaşlar herkese merhaba. Benim 2011 otm. focus da rölanti sorunu oluştu ve sallanarak çalışıyordu. Arac 94000km de ve bunun 80000km si lpg ile yapildi. Dün ustama goturdum ve kronik LPG sıkıntısı siboplar açılıp değiştirilmesi gerek dedi. Tabii ben motor ust kapağının sokulecegini duyunca baya gerildim ve şimdilik kalsın dedim.

Sorum şu bu işlemden sonra acaba sorun çözülürmü yoksa ugrasirmiyiz daha önce yaptıran arkadaşımız var mı?Bu sekilde binmek aslinda cokta icime sinmiyor ama simdilik biniyorum.

Bulunduğum ilde düzgün bir Ford ustası yok eskişehire gitmem gerekiyor o da ayrı bi sıkıntı benim için. Eskişehirde bu işi yaptirabilecegim gerçek bir usta varsa tavsiyelerinizi bekliyorum.

Can Uzun tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bu soruda 9 cevap bulunuyor

Önerilen Mesajlar

• 0

Sorun çözüldü...

Üst kapak söküldü ve siboplar değişti arabam resmen kendine geldi, meğer araba gitmiyormuş ?

Yapılan işlemler sonucu 1000 TL masraf çıktı fiyat listesini ekliyorum belki birilerine fikir verir.

Selamlar.

IMG_20160221_171333.jpg

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Tabiki arabalarımıza gereken hassasiyeti göstereceğiz ama...

Ehil bir motor ustasının sibopları değiştirmede sorun yaşatacağını, sonrasında sorunlar silsilesine sebebiyet vereceğini düşünmüyorum. 

Bence öneriyle iyi olduğunu duyacağınız bir usta yerine iyi olduğunu bildiğiniz bir ustaya gidin. 

Ancak bunların da en doğrusu servis. 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0
55 dakika önce, Saygın O. said:

Servise gidin, arıza tespiti ve fiyat tekliflerini alın. araç 5 yaşında olduğundan iyi bir indirim yaparlar. Biraz da pazarlık yaparsınız.

Bilmediğiniz ustaya 5 vereceğinize 7-8 servise verin garantili olsun.

Yetkili servis araç LPG li olduğu için bakamayiz dedi ?

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.