Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

[Ankara] Wax Plus Oto Kuaför Kampanyası

Önerilen Mesajlar

Ankara'da KOÇ kulelerinin altında bulunan WaxPlus oto kuaförü bizim üyelerimize/takipçilere özel indirim yapmakta.

Detaylı temizlik yapıldığı için telefon ile randevu alınması gerekiyor işlemler yaklaşık 2 saat sürmekte. Yakında bir avm vardı oraya sizi bırakıyorlar, malum şuan KOÇ kuleleri aktif değil o yüzden orada beklemek sıkıcı olabilir.

Kendim bizzat gördüm ilgili yeri, henüz tam anlamıyla mekan tamamlanmış değil fakat yıkama/temizlik işlemleri tam dolu olarak yapılıyordu.

Ürünler de gördüğüm kadarıyla Würth markaydı. İlerde kısa süreli yıkama bölümlerini de açacağını söylemişti Emre bey bu sebeple ben Punto'yu orada yıkatamadım.Randevulu olunca birde zaman denk gelmedi.

Aramızda deneyenler olursa yorumlarını mutlaka alalım :)  Bize özel 40 tl ücreti, telefonda focusclubtr'den demeniz kafidir.

Ankara'da ben 2 defa araç yıkattım ikiside iç-dış temizlik için 25 tl almıştı ürünlerde würt değildi, değer mi değmez mi bilemiyorum :) 

https://www.facebook.com/WaxPlusOtoKuafor/info/?tab=overview

focusclubtr.png.c06af508728e084aa5e4cf42

Adres

56b8af5c500de_ScreenShot2016-02-08at17.0

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

3 saat önce, testuser said:

Benim arabayla denesene :P 

elimde olsa karavan tırla gircem, sonuçta 40 kaat. Gerçi nadiren yıkattığım için çok dert olmuyor da yine de temizken dar yerlere park ettiğimde inip binerken üstümün kirlenmesi haricinde bir avantaj göremiyorum malesef.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• Yakup Ç. A., başlığı [Ankara] Wax Plus Oto Kuaför Kampanyası olarak değiştirdi

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.