Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Drag focus 3 mü megane(chip uygulamalı 150bg) 3 mü?

Önerilen Mesajlar

105Hp lik Dci motor yolda zaten Focus u zorlayan bir makina, geçemese de güle oynaya da aynada kaybedemiyorsunuz, bu yüzden chipliyse o kazanacaktır.

133Hp dizel Focus umla otm. C180 i geçiyordum, standart Focus ları daha rahat biçimde..

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bence hiç girmeyin derim, çünkü işin içine o garip kelime girince "chip " işler değişiyor. O araba 150 hp güç üretiyorsa 320-350 nm arasında tork üretiyordur. Yani büyük problem. İşin içinde çok ciddi bir iddia yoksa sadece deneme amaçlı deneyin derim, hem sonucu görmüş olursunuz.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

valla geçilsemde deniyeceğim hatta video ya çekip yayınlarım.

ama geçerse sonrasıda olur çünkü bende chip yapmayı düşünüyorum :kıhkıh:

Chipletin ama işinin ehlileri ile yapın bunu, biz size önerebiriz siz kararınızı verin de :P

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Ama tanıdığınız 1.5 dizel motora 150Hp lik bir güçle zaten enjektör ve turbo aksamı biraz hassas olan bu üretimlerde risk almış bence.

Chipleyecekseniz bile ilk adımdan öteye gitmemeniz faydanıza olabilir, gerçi zevk meselesi olduğundan risk almaya değebilir bazen.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Çekilin trabzonlu geliyor :P

valla banada biraz fazla geldi ama öyle söyledi.

Antalyada dokundurtmam zaten.

İstabulda arkadaşlarım var ama tabiki bu işin piri olan tanıdıklarınızdan da bilgi almak isterim.

hatta kesin kararımıda verdim İstanbula sık geliyorum yardımcı olursanız seve seve gider bilgi alırım hatta kafama yatarsa yaptırırım.

hatta az önce attığınız link te adrese baktım ataşehirde sanırım usta?

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.