Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Drag focus 3 mü megane(chip uygulamalı 150bg) 3 mü?

Önerilen Mesajlar

ksk vtecmidir sizin forumlardaki nickiniz ? ACT den hatırlıyorum öyle bir nick ve plakayı :yeah:

Bende mantarda takılıyordum askerden önce. 2004-2008 arası amatör ve yarı profesyonel olarak bayağı drag yarışı kovaladım. Askerden geldikten sonra bıraktım yarışmayı F2 aldım kendime :D

:D aynen oydu nick Alp ile birlikte yaptık.

Gökmenide çok iyi tanırım onda araba yaptırdım.

Hakan, Bilal hepsi arkadaşlarımız :dont:

İstanbullu sayılırım 10yıl yaşadım oralarda büyüdüm diyebilirim :dont:.

belki Apoyuda tanırsın İstanbul oto diye elektirikci müzik sistemleri falan yapıyor Göztepe sanaiye girince hemen soldaki sokak girişinde :dont:

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Chip yaptırmamdaki amaç sürekli gaza basmak yada limitleri zorlamak için değil.

bu kadar anlatıyorum ama arabamı gözden çıkartmışcasına kullanan tiplerden de değilim :D

denicem eğer ufacık bir sıkıntı olursa anında düzelttiririm zaten.

birde basmayınca yakıt düşücek falan diyorlar onuda görmüş olucaz :yeah:

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Ben bir ara bu techturkey'deki yazıya sardırmıştım baya okudum ve diğer forumlardan okuyanların yorumlarını da okumuştum. Tam olarak ne Mehmet Gazihan ne diğeri haklı çıkmıyordu. İkisinin de konuşmalarında açıkta kalan yerler vardı diye hatırlıyorum. Biri diğerinin yazılımına laf etmekte o öbürünün parasal olarak yaptığı yanlışlara söylenmekte böyle gidip duruyor.

Ford için düzgün yazılım yapan bir ABT gibi Hamann gibi firma yokki rahat rahat rodajın bittiği gün yazılım yapalım. Yanlış bilmiyorsam BMW de VW de yetkili serviste garantili olarak yazılım işini yapıyorlar. Keşke Ford'da da olsa benzeri bir işlem.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Ben bir ara bu techturkey'deki yazıya sardırmıştım baya okudum ve diğer forumlardan okuyanların yorumlarını da okumuştum. Tam olarak ne Mehmet Gazihan ne diğeri haklı Çıkmıyordu. İkisinin de konuşmalarında aÇıkta kalan yerler vardı diye hatırlıyorum. Biri diğerinin yazılımına laf etmekte o öbürünün parasal olarak yaptığı yanlışlara söylenmekte böyle gidip duruyor.

Ford iÇin düzgün yazılım yapan bir ABT gibi Hamann gibi firma yokki rahat rahat rodajın bittiği gün yazılım yapalım. Yanlış bilmiyorsam BMW de VW de yetkili serviste garantili olarak yazılım işini yapıyorlar. Keşke Ford'da da olsa benzeri bir işlem.

ford bir ara 75 lik connectlere serviste garantili yapıyordu ama focuslar falan yok sanırım.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

DH'den alıntıdır:

Orijinalden alıntı: ChipTuning Uzmanı

Evet yaptık 2 araç şimdiden

kazanc 25hp 65nm gibi..

http://a1112.hizlire...om/s/7/ynvc.jpg
http://a1112.hizlire...om/s/7/ynw1.jpg

Bu Hafta ANTALYA ve İZMİR deyim.
Megachips Chiptuning by Mehmet Gazihan

0 532 243 73 66
www.chiptuning.com.tr
www.megachips.org

Resimler bir garip göründü gözüme niye çözemedim.
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.