Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

• 0

Kayma Eğiliminde Esp ışığı Yakmıyor Ve Egzoz çıkışı Karardı

Senses Sirin

Soru

merhaba arkadaşlar  aracımı 2015 yılı sonunda  aldım 2016 trafiğe çıkışlı ilk defa ford sahibi oldum kafama takılan bazı konular var sizlerden fikir alışverişi yapayım dedim.

1. sorum olarak  malum havalar buzlu  araç kayma eğilimleri gösteriyor fakat esp ısıgı bu durumlarda  diğer opel ve wolsvagen guruplarında olduğu gibi esp ısıgı yakmıyor bu normalmi?

2. sorum ile araç daha 1300 km de ve agzos cıkısı karardı diğer benzinli araçların parıl parıl parlıyor benimki  dizel araç gibi egzos cıkısının içi karardı bu bir sorunmudur yoksa normalmidir ?

bu konularla ilgili bilgisi olan arkadaşların bilgilerini paylaşmasını rica ederim.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bu soruda 9 cevap bulunuyor

Önerilen Mesajlar

• 0

Otomatik Mesaj

Bu konu, Ortak Alan - Sosyal > Genel Sohbet kategorisinden Focus III > Ford Garajı > Mk3- Sorular ve Sorunlar kategorisine taşınmıştır.

Lütfen konu açmadan önce uygun yeri bulmaya çalışalım.

Saygılarımızla,
Focus Club Tr Yönetimi

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0
22 dakika önce, Yakup Çağatay said:

Esp ışığı, esp veya tcs sadece müdehale ettiğinde yanar. Yanmıyorsa devreye girmemiştir.

peki  araç kuru zemindede  ıslak zemindede rahatlıkla patinaj çekebiliyor acaba esp veya tcs de sıkıntı olabilirmi?

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Yetkili servis'e danışmalısınız bir sorun olduğunu düşünüyorsanız.

Patinaj çekmesi arıza olduğu anlamına gelmez. Islak zeminde düşük süratte direksiyonu sağa ve sola hızlıca kırarsanız eğer esp'yi çalıştırabilirsiniz.

Mesuliyet size aittir :) 

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

eyvallah deneriz geniş bir yerde  otopark ta   su egzos kararması hakkında fikriniz nedir yakup bey ilk defa sıfır araba aldık cokmu sıkıştırdık acaba bayideki genç  devirli kullan dedi onu dinledik  yanlışmı yaptık ne yaptık :)  :)  daha 130 dan yukarıya çıkarmadım arabayı saol bilgilendirdiğin için bu arada.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0
10 dakika önce, Senses Sirin said:

eyvallah cok saol iyi akşamlar :)

yakup bey sticır  veriyormuşsunuz ama özel mesaj atamadım nasıl yapacağım ben bu işi ? artık bizde bir ford sahibiyiz sonuç ta:)

Biraz daha sitemizde aktif olursanız sistem otomatik olarak izin verecek :) Bizi tanımadan bizi temsil etmeyin diye :yeah: Aktif forumlar

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.