Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Seat Leon Fr İzlenimleri

Önerilen Mesajlar

4 saat önce, Cihan Buğdaycı yazdı:

Teşekkür ederim.Vag grubu servisinden bir ben memnunum galiba.Bakıma veriyorum acelem yok istediğiniz zaman teslim edebilirsiniz diyorum 2 saat sonra aracınız hazırdır diye arıyorlar.Ellerinde ikame araç kalmıyor araba lazım diyorum üstelik diretmeden zeplin oto kiralamadan benim adıma araç kiralayıp istediğim herhangi bir yere teslim ediyorlar.Ben çok şanslıyım herhalde bilemedim...

Hem de arabaları alıp kaza yapıp, söylemeden kakalamaya çalışan servis :D Ne adamlar var yahu. 

Geçmiş olsun Cihan, sorun büyümeden çözülmüş olması iyi en azından.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

12 saat önce, Yasin Taşcı yazdı:

Geçmiş olsun sizin aracı satılık görmüştüm sahibindende sanki?

Doğru görmüşsünüz.:) Geçen sene mart ayı gibi çok yol yaptığımdan daha ekonomik olsun diye dizel otomatik 116'ya niyetlendim.Üstüne 60.000 tl gibi bir rakam eklemem gerekiyordu.Bmw benim arabadan sürüş keyfi,yol tutuş,kalite ve marka olarak çok daha üstün olsa bile sırf ekonomik olsun diye bu kadar para ekleyip performans ve donanım olarak geriye gitmek istemedim.

--1 dakika sonra eklendi--
12 saat önce, Yakup Çağatay yazdı:

Hem de arabaları alıp kaza yapıp, söylemeden kakalamaya çalışan servis :D Ne adamlar var yahu. 

Geçmiş olsun Cihan, sorun büyümeden çözülmüş olması iyi en azından.

Teşekkür ederim Yakup motoru kucağımıza almadan kurtardık en azından. :kıhkıh:

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.