Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Focus 2011 Titanium X

Serdar S.

Önerilen Mesajlar

merhaba,

forumda ilk kez mesaj yazıyorum, yanlış yere konu açıyorsam bağışlayın.

bir haftadır bir araç üzerinde duruyorum, birkaç gün içinde almış olacağım nasipse.

ford focus 2011 model titanium x - 105bin km de, benzinli, lpg yok

aklıma ilk takılan, start/stop özelliği var ve arızalanmasından tedirginim, kullanan bilen var mıdır?

genel olarak bu modelin arıza, bakım vb sorunu çok olur mu? 

önerilerinize çok ihtiyacım var... :/

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Araç focus 2.5 mu yoksa focus 3 mü..start stop dediğiniz anahtarsiz çalıştırma mi yoksa ışıklarda vb. Durumlarda durunca aracın  kendi kendine stop etmesi mi çünkü TR de millet anahtarsiz çalıştırmaya da start-stop diyor o yüzden sordum.Sorunuza gelecek olursak bugüne kadar ne anahtarsiz çalıştırma ne de start&stopta sorun yaşayan görmedim kendimde bu ozelliklere sahip araç kullanıyorum bugüne kadar herhangi bir sorun yasamadim

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Ecoboost değil %99 kaliyle start&stop yoktur.

Düğme vardır, o da forum istatistiklerine göre bozulan bir şey değil.

Araç klasik benzinli herhangi bir arızası yok, alabilirsiniz.Standart bakımları da dışarda 150-170 lira.Serviste de yaş indirimi oluyor ucuz yani

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 2 ay sonra...
On 20.01.2016 at 23:16, çağlar çetinkaya said:

Araç focus 2.5 mu yoksa focus 3 mü..start stop dediğiniz anahtarsiz çalıştırma mi yoksa ışıklarda vb. Durumlarda durunca aracın  kendi kendine stop etmesi mi çünkü TR de millet anahtarsiz çalıştırmaya da start-stop diyor o yüzden sordum.Sorunuza gelecek olursak bugüne kadar ne anahtarsiz çalıştırma ne de start&stopta sorun yaşayan görmedim kendimde bu ozelliklere sahip araç kullanıyorum bugüne kadar herhangi bir sorun yasamadim

Çağlar Bey,

öncelikle özür dilerim, cevabınızı yeni görüyorum :/

sonra da teşekkür ederim cevabınız için. aracı aldım, kullanıyorum 2 aydır. maşallah bir sorunu yok.

haklısınız, start/stop değil araba, sadece anahtarsız çalıştırma.

focus 2,5 focus 3 ayrımını nasıl yapıyoruz, biraz uzağım sanırım o konuya. bilgi verebilirseniz memnun olurum.

tekrar teşekkürler.

On 20.01.2016 at 23:22, Yakup Çağatay said:

Ecoboost değil %99 kaliyle start&stop yoktur.

Düğme vardır, o da forum istatistiklerine göre bozulan bir şey değil.

Araç klasik benzinli herhangi bir arızası yok, alabilirsiniz.Standart bakımları da dışarda 150-170 lira.Serviste de yaş indirimi oluyor ucuz yani

Yakup Bey,

haklısınız, start&stop değil, sadece anahtarsız çalıştırma.

yukarıda çağlar bey'e de yazdım, mesajınızı yeni görüyorum bu yüzden yeni cevap yazıyorum, kusuruma bakmayın.

aracı aldım, 2 aydır kullanıyorum, yaz öncesi LPG taktırmam gerekiyor, şimdi de onun derdine düştüm :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.