Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Falken Lastik

Erdem Salcan

Önerilen Mesajlar

merhaba,

lastik değişimi gerekiyor. 215 50 r17 lastik ölçüleri....michelin, continental falan şu anki bütçe için biraz yüksek...zaten senede 12000 km civarında yapıyorum.

web de falken diye bir marka gördüm.  kışlık için alırsam hs449 diye bir seri yazlık için alırsam ze914 seriler var.

4 lastik yaklaşık 900 - 1000 tl arasında tutuyor.

bu marka ve bu modeller için görüşünüz nedir...çok teşekkürler.....

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Otomatik Mesaj

Bu konu, Ortak Alan - Sosyal > Otomobil Sohbetleri kategorisinden Otomobiller Hakkında > Lastik ve Jant Seçimleri kategorisine taşınmıştır.

Lütfen konu açmadan önce uygun yeri bulmaya çalışalım.

Saygılarımızla,
Focus Club Tr Yönetimi

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Falken ile ilgili olumlu yorumlar var bende aynı ebatta alacaktım fakat alacağım lastiğin üretim yeri Çin yazıyordu vaz geçmiştim petlas aldım ve çok memnunum velox 741 serisi (yazlık), kisliktada petlas kullanıyorum ondan da çok memnunum burda petlas kullanipta memnun olmayan görmedim  milletin %90i petlas kış lastiği kullanıyor, hatta servisci bi abimiz var brigistone kış lastiği ile karda cikamadigi yokuşu petlas kış lastigiyle daha rahat çıktığını söylüyor yine bi arkadaş önceki aracında petlas kullanıyordu aracını değiştirdi ustunde micehelin alpin kar lastiği varmış alırken o da ayni şekilde petlasin karda daha iyi  yol tuttuğunu Söylüyor hatta bu arkadaş  michelin kar lastiği ile geçenlerde kar yağmisti yokuş bir yer var burda çoğu kişi orda kışın kalır bu arkadaş geçen kaldı bahs ettiğim yerde başka arkadaş aynı yokuşu petlasla çıktı 2 araçta fiat linea 95 ps dizel..biri petlas biri michelin alpin kullanıyordu...Bende kesinlikle tavsiye ederim hem fiyati uygun hemde iyi bir lastik yaz lastiğininde ıslak zemin performansını cok beğeniyorum zaten B etikete sahip petlas velox 741 serisi kesinlikle memmun kalırsınız.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

16 saat önce, Erdem Salcan said:

merhaba,

lastik değişimi gerekiyor. 215 50 r17 lastik ölçüleri....michelin, continental falan şu anki bütçe için biraz yüksek...zaten senede 12000 km civarında yapıyorum.

web de falken diye bir marka gördüm.  kışlık için alırsam hs449 diye bir seri yazlık için alırsam ze914 seriler var.

4 lastik yaklaşık 900 - 1000 tl arasında tutuyor.

bu marka ve bu modeller için görüşünüz nedir...çok teşekkürler.....

Falken Donlop' la aynı markanın ürünü olan bir lastiktir. Japon markasıdır. Son 1 yıldır Çankırı ' da yani burada üretim yapıyorlar :) Fabrika yaklaşık 2 yıl önce kuruldu. 

Mondeo 2.0 ecoboost aracımın kışlık lastiklerini bu fabrikanın yetkili mühendislerinin ısrarı ile Falken olarak kullanmaktayım hiçbir sıkıntı yaşamadım. Tavsiye ederim. Yazlıkları da oldukça iyi deniyor ancak tecrübem yok. 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 9 ay sonra...

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.