Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Göz Alıcı Ford B-Max 1.0 EcoBoost 140 Ps Seçeneği ile

Yakup Ç. A.

Önerilen Mesajlar

• 5 hafta sonra...

Ka,Fiesta ve Focus'tan sonra B-Max'e de Colour Edition eklendi. Aralık ayında sızmıştı şimdi detayları geldi.

• Siyaz-Beyaz kontrastı mevcut. Daha geniş spoiler ve arka camlar karartılmış sunuluyor. Ayrıca jantlar 16'' alüminyum.
  • SYNC ile birlikte 5 inç ekranlı navigasyon opsiyon olarak sunuluyor. Ayrıca opsiyon olarak koltuk, direksiyon simidi, vites körüğü ve paspaslarda kahve konyak rengi dikiş sunuluyor.
  • 140 ps'lik versiyon, Bahar 2016'dan sonra sunulacak. 0-100 hızlanması 10.4 sn.

Sadece beyaz,kırmızı değil 10 farklı renk kombinasyonu ile almak mümkün olacak.

Ford2015_B-MAX_Colorline_05.jpg

Ford2015_B-MAX_Colorline_01.jpg

Ford2015_B-MAX_Colorline_03.jpg

Ford2015_B-MAX_Colorline_04.jpg

Ford2015_B-MAX_Colorline_06.jpg

Ford2015_B-MAX_Colorline_02.jpg

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bu ablaya ne zaman makyaj yapılacak acaba? Mart gibi duyurulsa bunlar elinde kalır. Bu arabayı sonuna kadar zorlayıp kaldıracaklar mı acaba diye düşünmüyor da değilim.

Makyaj için, aslına bakarsak içi dışı upgrade edilmiş Fiesta gibi çıktı ama olsun.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Focus fikri daha oluşmamışken bmax in en dolu haliyle sipariş vermeyi düşünüyordum. Şöför koltuğuna oturup koltuğu kendime göre ayarlamaya çalıştım. Olabilecek en iyi haliyle bile kendimi dolmuşcu gibi hisstedip kapısını kapatıp bir daha hiç bakmadım. Yoksa şuan bmax im olacaktı.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Cenk abi ben bu fikri tutuyorum. Mercedesin gece paketi tadında bir opsiyon. Tüm serilerde alınabilmesi iyi olur. Bunlar reklam kokan hareketler, bu tür arçların müşterisi çok olmaz. Ancak bunlar çok faydalı reklamlar, markayı dergilere haber yapıyor, ön plana çıkarıyor.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.