Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Hint malı Bajaj Qute.

Ömer Demir

Önerilen Mesajlar

Arabamsı motosiklet olarak tanımladım. 13 beygirlik bu taşıt performansıyla göz dolduruyor. (!)
16.800 liraya satılıyormuş. Bana pahalı geldi kalitesi performansı vs.  göz önünde bulundurulduğunda. 
ruhsat motosiklet ruhsatı ama B sınıfı ehliyetle de kullanılabiliyor. Bence tutmadı tutmayacak. Bursa'da yolda görmüştüm geçen hafta. 

Detaylı bilgi için sitesi bu, http://www.bajaj.com.tr/qute/173/qute 

450_bg.jpg

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bajaj Pulsar'ların ön jant kırılma olayları ve sonrasında Bajaj distirbitörünün motorun ilk incelemesini yapan ve gayet olumlu bulup öneren Altın Elbiseli Adam'a jantlardan dolayı gösterdiği tepki sonrasında Bajaj'dan hiç bir şey alacağımı zannetmiyorum

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Her çeşit canlı cansız varlığın cirit attığı çılgın Hindistan trafiği için güzel bir seçenek. Türkiye için bana da pahalı geldi. 2-3 bin olmasa bile 7-8 bin civarına alınabilmeliydi. Bizim insanın bu arabaya biraz tepeden bakacağı fikrine de katılıyorum..

Ses sistemi, usb standart ..

ses.jpg

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

2 gündür bizim mahallede görüyorum bundan bitane. dedim ki heralde motorlar 3bin tl falansa buda olsun olsun 8 bin tl falan olsun. fiyatını öğrenince şaşırdım. 1.88 boy 120 kilo bir adam olarak ön koltukları sökmem lazım bunun içine sığmam için :D bide yeni kasa mitsubishi pajero'nun önüne park etmiş o kadar komik duruyordu ki araba :) bilmiyorum 16.000 tl ye fıstık gibi arabalar var yazık bence 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.