Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Araç İçi Kameralar Hakkında

Önerilen Mesajlar

Merhaba, araç içi kamera alacağım yakında. Birkaç seçenek belirledim. Malum araçlarımızda ön camın ortasından kocaman yağmur sensörü var. Kamerayı nereye takıyorsunuz ve güç kablosunu nereden dolaştırıyorsunuz? Hatta bazı cihazlarda gps modülünü ayrı almak gerekiyor. Bir de bunun için kablo geçecek. Mümkün olduğunca kablo görünmesin istiyorum. Aracında kullanan arkadaşlar var ise ve fikir verirlerse memnun olurum. 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Son zamanlarda çeşitli forumlarda gezen konu yüzünden bende ciddi ciddi düşünmeye başladım bu kamera işini. Aklımda ne model ne de bir şey var ama konuyu takipteyim bakalım neler çıkacak,bende merak ediyorum bu durumu ve montaj olayını

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Son zamanlarda çeşitli forumlarda gezen konu yüzünden bende ciddi ciddi düşünmeye başladım bu kamera işini. Aklımda ne model ne de bir şey var ama konuyu takipteyim bakalım neler çıkacak,bende merak ediyorum bu durumu ve montaj olayını

Bende var fazla. Satmayı düşünüyorum.

bf48135752be94a6331bc40774187b08.jpg

5458762cc27514ceaca1336a0638f861.jpg

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Merhabalar,

Ben aracımda 1 yıldır kullanmaktayım, herhangi bir sıkıntı halinde elimde delil olacğını düşündüğüm için bana güven veriyor. fiyatıda getireceği faydaların yanında çokda önemli değil.

Ancak söyle birşey var Türkiyeden alınacak ürünler hem kaliteli değil hemde fiyatları çok astromik, birde gps li bi model tavsiye ederim, çünkü sadece görüntüden hız tespiti yapılmak istendipğinde bu cihazlar kare atlatma yapabildiği için delil olarak kullanılamıyor muş (başıma gelmedi internette okuduğum birşey, ben gps li kullanıyorum)

Merak ettiklerinizi elimden geldiğince cevaplamaya çalışırım ama çokda uzatmak istemiyorum, ben şahsi tavsiyelerim şöyle;

1) çok iyi bir cihaz isterseniz shadow gt680w (fiyatı 100-120 dolar civarı) gps bağlanabiliyor.

2) fiyat performans cihazı isterseniz G1W-C (40-50 dolar) (gps bağlanamıyor, ben baştan bunu almıştım gps bağlanamadığından dolayı bunu arkaya aldım)

3) benim kullandığım tavsiye ettiğim A118-C (50-60 dolar) (gps modulu bağlanabiliyor) (cama tam yapıştığından dolayı gözü rahatsız etmiyor ayrıca 170 derece açılı)

ben şurdan almıştım.

http://www.gearbest.com/car-dvr/pp_142025.html

saygılarımla,

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bir süredir araştırıyorum.  beyin cihaz da alternatiflerim arasındaydı. bunun yanında Ausdome A261 ve Dome D201 şu an için yakın olduklarım. Pilli ve kapasitörlü olarak çeşitli modeller mevcut. Link vermeyle ilgili kural var mı hatırlayamadım ama bilgi alabileceğiniz faydalı incelemeler var: 

http://www.arac-kamera.com/

http://forum.donanimhaber.com/forumid_2421/tt.htm#reklamikapat

Benim isteğim gps modülü ve kablosunu göğüste dolaştırmayan dahili gpsli modeller. (Ausdome A261, Mini 0826)

Tabi yağmur sensörümüz olduğundan kibar bir cihaz olması da önemli. 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 4 hafta sonra...

A118C aliexpress'ten sipariş etmeyi düşünüyorum ama performansından emin olamadım. kullanıyor olan varsa yorum yapabilir mi? bir de en kablosuz çözüm olarak montaj yaptırırken elektriği nereden almak/hangi yollardan kablo geçirmek gerekir?

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

8 February 2016 - 14:56 tarihinde, Kerem Bozdoğan yazdı:

A118C aliexpress'ten sipariş etmeyi düşünüyorum ama performansından emin olamadım. kullanıyor olan varsa yorum yapabilir mi? bir de en kablosuz çözüm olarak montaj yaptırırken elektriği nereden almak/hangi yollardan kablo geçirmek gerekir?

:)

A118C 47-48 dolar gibi bir rakama inmiş...

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

24 dakika önce, Kerem Bozdoğan said:

en düşük 56 dolar fiyat buldum aliexpress'te. nerede 47 dolar? hemen alayım :) gps almak ya da almamak?

GPS almalısın Kerem.

bu da link :)

http://www.gearbest.com/car-dvr/pp_142025.html?utm_source=shareasale&utm_medium=shareasale&utm_campaign=shareasale

49.90 mış...

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bende gps li araç kamerası var. 2 kamera ile iç dış kayıt yapiiiir. 32gb hafıza kartıyla 4 saat aralıksız kayıt gayet güzel oluyor. Ama uzun yola giderken 2 adet 32gb kart iyi olur tabi. İzmir git gelden sonra öğrenmiş oldum. Git gel seyahatin 4 de biri vardı içinde sadece ha ha . Silmiş namıssız gerisini.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.